• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nowa Wieś Wielka

Znalezionych ofert: 23

15892237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898654 15892237 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898655 15892282 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898208 15892147 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898210 15892192 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
2
164 m2
2025
15865277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SUPER CENA DOM W NOWEJ WSI WIELKIEJ 27291847 15865277 Na sprzedaż dom jednorodzinny - Nowa Wieś Wielka k. BydgoszczyOPIEKUN OFERTY KRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Oferuję na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji - w Nowej Wsi Wielkiej, z szybkim dojazdem do c...

Nowa Wieś Wielka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

639 000 PLN (7 607 zł/m2)

5
2
84 m2
1991
15706081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej adaptacji 24298066 15706081 Dom w Nowej Wsi Ujskiej, doskonała lokalizacja, dodatkowe pomieszczenia w cenie!Tylko w naszym biurzeOferta na wyłączność!Dom w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień.Murowany bliźni...

Nowa Wieś Ujska (Wielkopolskie, gm. Ujście)

319 000 PLN (6 135 zł/m2)

3
1
52 m2
1958
15878935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom na ogrodzonym osiedlu ! 27602814 15878935 MAMY DO ZAPROPONOWANIA 3 NOWOCZESNE DOMY W STANIE DEWELOPERSKIM - W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ. KAŻDY DOM MA TAKI SAM WYMAR I CENĘ. DO WYBORU JEST ROZMIAR DZIAŁKI (każda działka ma oddzielną księgę wieczystą).KAŻDY DOM JEST: nowoczesny, 2 kondygnacyjny w z...

Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie, gm. Nowa Wieś Lęborska)

499 000 PLN (4 752 zł/m2)

5
2
105 m2
2023
15131551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10557174 15131551 Trzypokojowy, uroczy domek bezpośrednio nad stawem z pięknym tarasem, dobra komunikacja z Warszawą. Uroczy, klimatyczny bliźniak o powierzchni 126 metrów kwadratowych, znajdujący się bezpośrednio nad stawem. Mury doskonale trzymają ciepło zimą, a la...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Warka)

499 000 PLN (4 455 zł/m2)

2
-
112 m2
1989
15722226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616718 15722226 Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką budowlaną . Działka Budowlana(mieszkaniowa): 1380m2 Garaż z budynkiem gospodarczym, kotłownią o powierzchni 90 m2 z nowym dachem. Możliwość budowy wiaty (przygotowany teren). Budynek miesz...

Nowa Wieś (Śląskie, gm. Mierzęcice)

965 600 PLN (6 035 zł/m2)

4
-
160 m2
1960
15722197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616719 15722197 Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką inwestycyjną oraz budowlaną , która dzieli się na : Działka inwestycyjna, możliwość budowy hali, parkingu : 21101 m2 Działka Budowlana(mieszkaniowa) : 3014m2 Działka Budowlana(mieszkaniowa): 13...

Nowa Wieś (Śląskie, gm. Mierzęcice)

3 978 185 PLN (155 zł/m2)

4
-
25736 m2
1960
15524140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20479418 15524140 Parterowy dom po generalnym remoncie 80 m Blisko WKD Możliwość rozbudowyNa sprzedaż funkcjonalny, w pełni wyremontowany dom parterowy o powierzchni ok. 80 m, położony w zielonej i spokojnej części miejscowości, zaledwie kilka minut spacerem od sta...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Michałowice)

990 000 PLN (12 222 zł/m2)

4
1
81 m2
1964
15813015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aleja Lipowa - Polska Nowa Wieś 26553757 15813015 Zakup bez podatku i prowizji dla Kupującego. Twojej rodzinie zrobiło się ciasno, ale ceny lokali w Opolu przerosły Wasz budżet i możecie pozwolić sobie jedynie na dwa pokoje na obrzeżach miasta? Bez obaw. Przedstawiam ofertę, która spełni Wasze wszys...

Polska Nowa Wieś (Opolskie, gm. Komprachcice)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
2
80 m2
2026