• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nowe Marzy

Znalezionych ofert: 1

15889884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Dom w świetnej cenie! 27862874 15889884 Dom - niska cena - dobry dojazd!TYLKO W NASZYM BIURZE!Dom w Nowych Marzach, Gmina Dragacz - Doskonała Lokalizacja przy Węźle S5 i A1 z Potencjałem dla InwestycjiNa sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Nowe Marzy, gmina Dragacz, tuż przy węźl...

Nowe Marzy (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dragacz)

209 000 PLN (2 155 zł/m2)

3
1
97 m2
2005