• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ochojno Kamieniec

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ochojno i Kamieniec

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915764 15893665 Funkcjonalny dom zaprojektowany dla wygodySegment o powierzchni 119,48 m² został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort życia rodzinie na każdym etapie codzienności. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od prywatn...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

5
2
119 m2
2025
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15719119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24561806 15719119 Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu PŁOCKA.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym 220m2.Obiekt w pełni uzbrojony,z trzema zjazdami,prywatnym parking...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

3 990 000 PLN (18 136 zł/m2)

5
-
220 m2
1930
14952756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5489715 14952756 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

5
1
170 m2
-
15736818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24879349 15736818 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5 osobowej rodziny. Dom wykończony wysokiej jakości materiałami, konsekwentnie w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
300 m2
-
15735216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851763 15735216 Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w cichej i zielonej okolicy niedaleko Jaworzyny Sląskiej.Działka o powierzchni 1000 m2. Dom o powierzchni użytkowej 123 m2.Na parterze zaaranżowana została część dzienna z du...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

560 000 PLN (3 237 zł/m2)

5
2
173 m2
2022
15848233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26935188 15848233 Dom wolnostojący o powierzchni 120 m, 3 pokoje, wybudowany w 1982 roku.Działka 1250 m.Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do remontu, z osobną kuchnią.Piwnica, ogrzewanie pompa ciepła.Materiał budowy: silikat, dach: blacha, okna plastikowe.Dojazd...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
120 m2
1982
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
1
471 m2
1888
15772246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605790 15772246 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, pośród zwarte...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

-
1
471 m2
1888
15889313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27847058 15889313 Na sprzedaż, dom wolnostojący z ogrodem, Słupsk, ul. Miodowa, 1.398.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 4- kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 250 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2927 m2 zlokalizowany...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 398 000 PLN (5 592 zł/m2)

9
1
250 m2
1990
15588577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21936265 15588577 Na sprzedaż, dom wolnostojący nad jeziorem, Gardna Wielka, ul. Mickiewicza, 499.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 2- kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 214 m2. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2 zlokalizowany przy ulicy ...

Gardna Wielka (Pomorskie, gm. Smołdzino)

499 000 PLN (2 332 zł/m2)

5
1
214 m2
-
15452726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18895521 15452726 Na sprzedaż dom wolnostojący na Kaszubach, Studzienice, ul. Kaszubska, 448.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beBqo-GIwYjdw Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu przy ulicy Kaszubskiej w Studzienicach. Dom położony jest nad pięknym jeziore...

Studzienice (Pomorskie, gm. Studzienice)

448 000 PLN (2 987 zł/m2)

5
1
150 m2
-