• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Opalenie Osiedle Św. Krzysztofa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Św., Osiedle, Opalenie i Krzysztofa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15890142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kębłowo | Bez PCC | Ogród 450m | Bliźniak | 160 m² 27873330 15890142 Kębłowo położone w gminie Luzino to spokojna i kameralna miejscowość z dogodnym dojazdem do Wejherowa oraz całego Trójmiasta dzięki nowej Drodze Kaszubskiej. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, a stacja PKP Luzino oddalona ...

Kębłowo (Pomorskie, gm. Luzino)

695 000 PLN (5 991 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15875984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526135 15875984 Na sprzedaż dom jednorodzinny do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Zarośla Cienkiego, w otoczeniu natury, blisko lasu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1895 m², oferując komfortową przestrzeń do zagospodarowani...

Zarośle Cienkie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

319 000 PLN (2 770 zł/m2)

3
1
115.16 m2
2024
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007