• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Opoczno Drzymały

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Opoczno i Drzymały

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15858690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27153566 15858690 Dom parterowy z antresolą w lesie, wykończony 93 m2 OjrzanówNa sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku, położony w zielonej, spokojnej części Ojrzanowa (gm. Żabia Wola). Nieruchomość usytuowana na dużej, zadrzewionej działce, zapewniającej ...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 390 000 PLN (13 900 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15876578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27541361 15876578 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15872869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502940 15872869 Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych budynków o powierzchni około 106-112 m², zaprojektowanych z myślą o...

Ławy (Łódzkie, gm. Bełchatów)

699 000 PLN (6 241 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15747776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25098918 15747776 Bez prowizji od kupującegoBez podatku PCCDomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury, a jednocześnie chcesz mieć 3 minuty do sklepu, przedszkola, szkoły i łatwy...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15527678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Wielkim Kanale Brdy!!! 20543307 15527678 Dom mieszkalny przy Wielkim Kanale Brdy. Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny w Rytlu - nad Wielkim Kanałem Brdy, w sąsiedztwie promenady.Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 103,06 m², usytuowany...

Rytel (Pomorskie, gm. Czersk)

619 000 PLN (4 486 zł/m2)

4
1
138 m2
1996
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15474406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19385098 15474406 TYLKO U NAS!!!Willa z pokojami do wynajęcia , w spokojnej okolicy.Do sprzedania dom wolnostojący z 2 garażami 37,71m2. Parter: Mieszkanie dla właściciela. Duży salon z kominkiem połączony z częścią biurową, jadalnią i kuchnią. Przy kuchni zlokalizowa...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 100 000 PLN (6 269 zł/m2)

6
6
335 m2
2008
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
1
133 m2
2017