• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Opole Półwieś

Znalezionych ofert: 3

15623269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22669983 15623269 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 242,72 m2 położony na działce o pow: 5,88 arów w miejscowości Opole dz. Półwieś.Obiekt składa...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 550 000 PLN (6 405 zł/m2)

12
-
242 m2
-
15647185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23229508 15647185 Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu wolnostojącego podzielonego na cztery niezależne mieszkania. Obiekt znajduje się w okolicy centrum handlowego Karolinka i strefy ekonomicznej. To bardzo dobra ...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (4 500 zł/m2)

10
4
220 m2
-
15724675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24662429 15724675 Twój wymarzony dom w Opolu – przestrzeń, wygoda i ogród pełen zieleni! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w mieście? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przy ul. Agnieszki Osieckiej w dzielnicy Półwieś czeka na now...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 290 000 PLN (8 776 zł/m2)

5
2
147 m2
2007