• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 66

15874977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27522074 15874977 Wyjątkowy SEGMENT, OSTATNI W RAMACH INWESTYCJI W OPOLU, CHMIELOWICE! BEZ PROWIZJI I PCC! Wyłącznie w naszej ofercie! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC (Podatku od Czynności Cywilnoprawnych). ZOSTAŁ JUŻ TYLKO JEDEN!!! Inwesto...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

799 000 PLN (6 829 zł/m2)

5
-
117 m2
2025
15623269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22669983 15623269 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o pow: 242,72 m2 położony na działce o pow: 5,88 arów w miejscowości Opole dz. Półwieś.Obiekt składa...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

1 550 000 PLN (6 405 zł/m2)

12
-
242 m2
-
15736208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24868891 15736208 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem zlokalizowany w Opolu w Dzielnicy Malinka - 5 minut od Centrum miasta. Nieruchomość&nbsp...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

997 000 PLN (6 042 zł/m2)

5
-
165 m2
-
15868072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364060 15868072 Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie!Lokalizacja:Dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę z bardzo dobrym dojazdem do centrum.Dane ogólne budynku:Nie...

Opole (Grudzice) (Opolskie, gm. Opole)

1 650 000 PLN (4 714 zł/m2)

7
-
350 m2
-
15870111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27419202 15870111 Wyjątkowy Dom z Potencjałem - Stan Surowy Zamknięty (Projekt Majka Grot L) TYLKO U NAS!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położoną na ustawnej działce w spokojnej okolicy. Dom ...

Opole (Groszowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (5 080 zł/m2)

6
-
187 m2
-
15867038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27334058 15867038 Oferujemy do sprzedania nieruchomość inwestycyjną położoną w Opolu. Budynek wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny zlokalizowany na działce o pow. 6,5 ara. Nieruchomość obejmuje dziesięc wyodrębnionych lokal...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 000 PLN (4 400 zł/m2)

10
-
500 m2
-
15792939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26028357 15792939 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Opolu w dzielnicy Szczepanowice - 10 minut od Centrum miasta i Wyspy Pasieka. Nieruchomość stan...

Opole (Szczepanowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 490 000 PLN (11 119 zł/m2)

6
-
134 m2
-
15614224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22487566 15614224 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z małym ogródkiem zlokalizowany w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu. Nieruchomość stanowi ...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

897 000 PLN (11 960 zł/m2)

3
-
75 m2
-
14641983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2936250 14641983 REZYDENCJA W MIEŚCIE !Przedstawiamy do sprzedaży luksusowy obiekt,  posiadłość w Opolu o powierzchni około 1500 m2, położony na działce ponad 30 arów.Obiekt może spełniać funkcję mieszkalną lub do prowadzenia działalności...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

5 500 000 PLN (3 667 zł/m2)

12
-
1500 m2
-
13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012
15677103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23785460 15677103 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych, funkcjonalnych i energooszczędnych domów jednorodzinnych w ramach kameralnego osiedla Pod Lasem, zlokalizowanego tuż pod Opolem.Opis inwestycji: Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnos...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

665 000 PLN (5 320 zł/m2)

5
2
125 m2
2025
15615364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22513944 15615364 Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni około 180m², położony na dużej działce o powierzchni 1260m², idealnej pod budowę deweloperską. Nieruchomość znajduje się w Opolu przy ul. W. Broniewskiego w dzielnicy Gosławice – jednej z najbardziej pożądanyc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (4 389 zł/m2)

4
1
180 m2
-