• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 19

15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15092084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9621688 15092084 Do sprzedania, położona w wyjątkowym miejscu, 2-kondygnacyjna kamienica, o pow. użyt. 177,27 m2 (pow. całk. 213,19 m2) zlokalizowana na działce o pow. 937 m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 37,5 m. Budynek murowany, str...

Ostrowiec Świętokrzyski (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

850 000 PLN (2 310 zł/m2)

11
2
368 m2
1933
15820928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574757 15820928 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży zadbany dom z dwoma garażami w Ostrowcu Św. na ul. Kasztanowej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 135m2 + garaż i kotłownia, usytuowany na działce 413m2 na osiedlu Kolonia Robotnicza. Wybudowany w latach os...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

479 000 PLN (3 548 zł/m2)

6
2
135 m2
1985
15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15820926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604728 15820926 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej.Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna z 3 sypialniami i widną kuchnią oraz innymi pomieszczeniami do wykor...

259 000 PLN (2 467 zł/m2)

3
1
105 m2
1965
15820921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574773 15820921 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom w trakcie remontu na ul. Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim.Parterowy dom jednorodzinny z potencjałem – w trakcie remontu. Można w nim zamieszkać już dziś! Lokal o funkcjonalnym układzie, na ...

169 000 PLN (3 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15820958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574777 15820958 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św.Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce o powierzchni 582m2 mieści się w Ostrowcu Św. na ul. Łącznej. Dom nadaj...

299 000 PLN (4 397 zł/m2)

2
1
68 m2
1970
15820920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604781 15820920 Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni 182m2 usytuowany na działce o powierzchni 339m2 w Ostrowcu Św na ulicy Rodzinnej.Dom wybudowany w 1987r. To 3 kondygnacje z 2 ogromnymi, bardzo widnymi salonami, 4 sypialniami, 3 łazienkami, przestr...

589 000 PLN (3 236 zł/m2)

6
-
182 m2
1987
15820948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574766 15820948 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Żeromskiego.Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Cena nieruchomości została obniżona z uwagi na awarię grzejników,...

384 000 PLN (2 560 zł/m2)

6
1
150 m2
1989
15859071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27163209 15859071 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro Nieruchomości Expert prezentuje na sprzedaż nowoczesny, starannie wykończony dom jednorodzinny położony w prestiżowej, kameralnej części Ostrowca Świętokrzyskiego - przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość w...

Ostrowiec Świętokrzyski (Gutwin) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

4
-
130 m2
2019
15820933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574770 15820933 Po więcej zdjęć i spacer wirtualny zapraszamy do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zieloną działką w Ostrowcu Św. na ul. Furmańskiej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 142m2, usytuowany na ogrodzonej działce 798m2 w Ostrowcu Św....

519 000 PLN (3 655 zł/m2)

5
1
142 m2
1970
15849212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26961634 15849212 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży nowe, przestronne domy na ul. Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.Po dużo więcej zdjęć oraz wizualizacje zapraszam do kontaktu.Cena dotyczy 1 domu wraz z działką. Zakup na FV - bez 2% podatku PCC u Notariusz...

889 000 PLN (8 295 zł/m2)

4
1
107.17 m2
2025