• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Piła Staszyce

Znalezionych ofert: 1

15739951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24943450 15739951 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Staszyce ul. Spiżowa SZEREG SKRAJNY NA SPRZEDAŻ, BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą tradycyjną (murowana z betonu komórkowego),...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

699 000 PLN (3 841 zł/m2)

4
-
182 m2
-