• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Polska Nowa Wieś Osadnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wieś, Osadnicza i Nowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15888657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27819554 15888657 999 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJIZdjęcia przedstawiają wnętrze sąsiedniego domu, który również jest wystawiony na s...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 899 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

899 000 PLN (6 200 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026
15886424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757102 15886424 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 001 PLN (8 530 zł/m2)

5
2
104.92 m2
2025
15875875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527340 15875875 Czy można połączyć prestiżową przestrzeń, ciszę natury i bliskość dynamicznie rozwijającego się miasta? Poznaj posiadłość przy ulicy Rzecznej w Aleksandrowie Łódzkim – miejsce, gdzie komfort spotyka się z nieograniczonym potencjałem aranżacyjnym. To ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 199 000 PLN (6 418 zł/m2)

6
2
186.82 m2
2007
15875194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27527190 15875194 Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód nowoczesnego życia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w obrębie Kontrewers w Zgierzu – dom, który łączy w sobie urok natury z pełną funkcjonalnością.Nieruchomość o powierzch...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2010