• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 19

15674429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23727417 15674429 Opis szczegółowy budynku:Poziom piwnicy użytkowej obejmuje następujące pomieszczenia:- wiatrołap, pełniący funkcję wejścia do budynku, umożliwiający ochronę przed warunkami atmosferycznymi,- kuchnię, wyposażoną w niezbędne urządzenia i meble do przyg...

Szklarska Poręba (Szklarska poręba górna) (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 300 000 PLN (8 244 zł/m2)

12
5
279 m2
1950
15495628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19840364 15495628 Nowy dom wolno stojący z 2019r. o powierzchni użytkowej. 220 m2. Wybudowany tradycyjną technologią - murowany cegła max. Okna 3 szybowe. Ocieplony styropianem + tynk. Izolacja fundamentów tzw. alpejska. Do zamieszkania. Światłowód, woda własna, energ...

Poręba (Dolnośląskie, gm. Bystrzyca Kłodzka)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
3
240 m2
-
15685846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23931136 15685846 Dom z widokiem na niezapomniane chwile w Gorcach! Wyobraź sobie: budzisz się w przestronnym, drewnianym domu, a za oknem rozpościera się widok na las i góry.To nie sen, to Twoja nowa rzeczywistość w Gorce Polana! Wyjątkowa lokalizacja: Koninki – Porę...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

4
1
136 m2
2024
15685843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23931135 15685843 Dom z widokiem na niezapomniane chwile w Gorcach! Wyobraź sobie: budzisz się w przestronnym, drewnianym domu, a za oknem rozpościera się widok na las i góry.To nie sen, to Twoja nowa rzeczywistość w Gorce Polana! Wyjątkowa lokalizacja: Koninki – Porę...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

4
1
136 m2
2024
15703013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24243190 15703013 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej górskiej miejscowości jaką jest Poręba Wielka - Koninki. Opis budynku: Dom wybudowany w latach 60-tych, parterowy z poddaszem do ewentualnej adaptacji. Ściany wykonane...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

420 000 PLN (4 200 zł/m2)

2
1
100 m2
-
15639920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23052362 15639920 Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalno-pensjonatowy położony w malowniczym zakątku, u podnóża Gorców jakim jest przysiółek Koninki w Porębie Wielkiej. Miejscowość ta, znajduje się przy wejściu do Gorczańskiego Parku Narodowego, więc jest...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

750 000 PLN (1 736 zł/m2)

12
5
432 m2
-
15550447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20967288 15550447 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony na 5 arowej działce w Porębie Wielkiej, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski. Budynek o powierzchni całkowitej 219m 2 , użytkowej 162,80m 2 na...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Niedźwiedź)

330 000 PLN (1 507 zł/m2)

5
-
219 m2
1987