• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Powałki Świerkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świerkowa i Powałki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27844660 15889091 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Sępólna Krajeńskiego na osiedlu Jana Pawła II, przy ul. Kochanowskiego. To idealna propozycja dla dużej rodziny, rodziny dwupokoleniowej lub osób poszukujących komfortow...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

849 000 PLN (2 612 zł/m2)

6
2
325 m2
2005
15861362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pomysłem w Zapolicach, praktyczny projekt 27204362 15861362 Dom jednorodzinny w Zapolicach - funkcjonalny układ i przestrzeń dla całej rodzinyNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,70 m², położony na działce numer 498 o powierzchni 821 m² w miejscowości Zapolice. Budynek dwukondygnacyjny z ...

Zapolice (Łódzkie, gm. Zapolice)

620 360 PLN (2 926 zł/m2)

6
2
212 m2
1990
15856839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na wsi 27106255 15856839 Siedlisko na sprzedaż - Szynkielów, gmina Gmina KonopnicaNa sprzedaż siedlisko położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Szynkielów, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej, co gwara...

Szynkielów (Łódzkie, gm. Konopnica)

225 360 PLN (4 599 zł/m2)

2
1
49 m2
1960
15886525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27761162 15886525 Nowy, jeszcze nigdy nie użytkowany drewniany domek letniskowy na Mazurach przy jeziorze Ruskie i Gil, między Morągiem a Ostródą - idealny na letnie wypady, wolne dni, majówkę, dla ludzi szukających ciszy, spokoju, natury, dostępu do wody, lasu, gdzie...

Ruś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15879087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608009 15879087 Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Olsztynku przy ulicy Rubinowej, w o...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 149 000 PLN (6 787 zł/m2)

6
2
169.3 m2
2008
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15810825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny, 4-pokojowy dom w stanie deweloperskim 26419271 15810825 Do kupienia 4-pokojowy, dwupoziomowy dom (segment środkowy) 133 m2 (użytkowa 101,5 m2) z 2025 r., na działce 350 m2, Kręczki, Ożarów.W stanie deweloperskim, dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje 40 min, doskonała propozycja dla rodziny.Dom to...

Kręczki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 185 000 PLN (8 910 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15868971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek Kontener rekreacyjny całoroczny Warszawa 27395640 15868971 NFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat mińskiMetraż działki 118 m2 Metraż domu: 35 m2 Stan prawny: własnośćCena 279 000 zł do negocjacjiOPIS NIERUCHOMOŚCIDziałka z domkiem kontenerowym mieszkalnym, o po...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (7 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15780733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25813149 15780733 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródki...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

775 797 PLN (7 053 zł/m2)

4
2
110 m2
2027
15758476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25322825 15758476 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Nieruchomość:Nowoczesny dom o powierzchni ok. 110,32 mkw. na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne wnętrza z prywatnym ogródkiem dają możliwo...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

684 159 PLN (6 220 zł/m2)

4
2
110 m2
2027