• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pruszków Południowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Południowa

Znaleźliśmy 37 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pruszków

15527627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20542197 15527627 Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestoraSzukasz wyjątkowego miejsca, które łączy klimat przedwojennej architektury z wygodą współczesnego życia? Ten dom w centrum Pruszkowa to propozycja, która wyróżnia się charakt...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15734070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24813224 15734070 Pruszków, Żbików - oferuję ciekawy i wygodny, wolnostojący dom z aneksem dla seniora lub na działalność (z osobnym i niezależnym wejściem), na zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Dom wybudowany z pustaka ceramicznego POROTHERM i ocieplony styropia...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 999 000 PLN (8 665 zł/m2)

5
2
230.7 m2
2013
13694834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 1999419 13694834 Elegancki, luksusowy, podwarszawski obiekt hotelowo-konferencyjny. Posiada sale balowe,restauracje, hotel. Jest całkowicie wyposażony. Obszerny dziedziniec z miejscami parkingowymi i rozległe tereny zielone zapewniają komfort i bezpieczeństwo w czasi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

6 000 000 PLN (8 955 zł/m2)

10
5
670 m2
-
14912825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4543781 14912825 Piękna stylowa przedwojenna kamienica w Pruszkowie blisko Warszawy Mam do zaoferowania piękną stylową kamienicę w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa. Kamienica powstała w 1937 roku z cegły, jest w bardzo dobrym stanie. Zachowano dużo elementów orygin...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

820 000 PLN (5 985 zł/m2)

4
2
137 m2
1937
15600153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22190059 15600153 Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 170,53 mkw., położony na działce o powierzchni 431 mkw. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy Pruszkowa, w osiedlu składającym się z trzech budynków w zabudowie szeregowej.Lokalizacja oferu...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
2
170 m2
2025
15861078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27197239 15861078 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15478290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19458074 15478290 Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2. Piętro:: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, ła...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 499 000 PLN (7 138 zł/m2)

6
-
210 m2
1985
15743736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25018659 15743736 Pruszków Żbików - ok. 2 km od Centrum Pruszkowa oraz do stacji PKPSKM (ok. 30 min. do Centrum Warszawy) - nowa inwestycja budowy budynków jednorodzinnych dwulokalowych.Do sprzedaży cztery lokale w dwóch niezależnych budynkach posadowionych na dwóch ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 697 zł/m2)

4
-
116.86 m2
2026
15565792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21466196 15565792 Dom pełen możliwości w spokojnej okolicy!Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do miasta ta oferta jest dla Ciebie!Układ domu:Parter (60 m): Trzy słoneczne pokoje, przytulna kuchnia i łazienka.Piętro (50 ...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

960 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
110 m2
1980
15849428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26965664 15849428 Przestronny jednorodzinny dom wolnostojący położony w Pruszkowie na Żbikowie.Na parterze stylowy salon z kominkiem, łazienka oraz nowoczesna kuchniaNa piętrze 3 sypialnie oraz łazienkaW podpiwniczeniu pralnia, pomieszczenie grzewcze i zestaw pomiesz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 749 000 PLN (9 717 zł/m2)

4
2
180 m2
1977
15439600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18583782 15439600 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom dwupokoleniowy o łącznej powierzchni 304m², z czego 184,57m² stanowi powierzchnię mieszkalną, położony na działce o powierzchni 660m², w Pruszkowie przy Alejach Jerozolimskich. Na parterze znajduje się lokal u...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 100 000 PLN (6 908 zł/m2)

6
2
304 m2
1995
15602651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22234752 15602651 Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji Pruszkowa - idealny pod rozbudowę i działalność usługową!Prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie świetną lokalizację z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dom usytuowany ,zaledwie 800 m od stacj...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 150 000 PLN (6 389 zł/m2)

4
2
180 m2
1974