• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 37

15885134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27717853 15885134 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15861078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27197239 15861078 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15801191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26228904 15801191 UWAGA, TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA.  Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa,  o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem do stacji WKD Tworki. Dojazd WKD do centralnej części Wa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
2
520 m2
1986
15857040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27109781 15857040 BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, STAN DEWELOPERSKI  Ogłoszenie dotyczy nieruchomości skrajnej z działką o powierzchni 431 m2. Kameralna inwestycji deweloperska (łącznie jedynie 3 nieruchomości). Do stacji SKMPKP Pruszków, kilkanaście minut spacerem, lub 3 mi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
3
170 m2
2025
15885640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27734536 15885640 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 550 000 PLN (9 509 zł/m2)

6
2
163 m2
2025
15527627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20542197 15527627 Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestoraSzukasz wyjątkowego miejsca, które łączy klimat przedwojennej architektury z wygodą współczesnego życia? Ten dom w centrum Pruszkowa to propozycja, która wyróżnia się charakt...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15691062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24010543 15691062 DO SPRZEDANIA : BARDZO KLIMATYCZNY I FUNKCJONALNY DOM O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 178 M2 POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POW.738 M2 . W PRUSZKOWIE . Dom jedno-piętrowy ze strychem , garażem dwu-stanowiskowym w bryle budynku z dwoma uchylnymi bramami ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 999 000 PLN (11 230 zł/m2)

5
2
178 m2
2013
15209964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12702422 15209964 Bliźniak usytuowany w Pruszkowie (Żbików) o powierzchni całkowitej ok. 200 m2 został wykończony w 2000 roku. Działka ma powierzchnię 311 m2.PARTER: garaż, pralnia - łazienka - kotłownia, + dwa pomieszczenia gospodarcze. Na dole wszystkie okna są drew...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN (5 995 zł/m2)

5
1
200 m2
2000
15870848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na trzy niezależne mieszkania 27441402 15870848 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi.NAJWAŻNIEJSZE  ATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

9
-
233 m2
-
15600153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22190059 15600153 Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 170,53 mkw., położony na działce o powierzchni 431 mkw. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy Pruszkowa, w osiedlu składającym się z trzech budynków w zabudowie szeregowej.Lokalizacja oferu...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
2
170 m2
2025
15873094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27512031 15873094 Na sprzedaż:działka z bardzo ciekawym MPZP z możliwością zabudowy wielorodzinnej 706mkw (1000-1200 PUM)wyjątkowy dom o imponującej powierzchni użytkowej ok. 360 mkw, położony w spokojnej części Pruszkowa.To nieruchomość, która daje ogromne możliwości...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 800 000 PLN (10 556 zł/m2)

8
2
360 m2
2000
15654287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368277 15654287 Na sprzedaż: Przestronny dom bliźniak – Pruszków Żbików, 4 kondygnacje, 186 m² + garaż 40 m²Na sprzedaż duży, umeblowany dom typu bliźniak z czterema kondygnacjami, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa – Żbików. Łączna powier...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 590 000 PLN (7 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2005