• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Rąb Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rąb i Leśna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15895215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960771 15895215 Syndyk masy upadłości Henryka Fawera – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s2972025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 12 w prawie własności zabudowanej n...

Krzeczanowo (Mazowieckie, gm. Siemiątkowo)

61 400 PLN (602 zł/m2)

1
-
102 m2
-
15895216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960770 15895216 Syndyk masy upadłości Marty Zagajewskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1PGUp-s1972025 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości ½ w prawie własności zabudowane...

Słubice (Mazowieckie, gm. Słubice)

83 200 PLN (562 zł/m2)

4
-
148 m2
-
15768229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25537356 15768229 Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. GajcegoZamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki MiazgiSzukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w mieście? Mamy dla Ciebie idealną ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 999 PLN (7 706 zł/m2)

5
1
109 m2
2025
15763189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25419928 15763189 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 78 m², położony na działce o powierzchni 377 m² w urokliwym Jankowie Dolnym, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Gniezna. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu w oto...

Jankowo Dolne (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

565 000 PLN (7 338 zł/m2)

3
1
77 m2
1997
15565765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21464856 15565765 Atrakcyjny dom na sprzedaż, zlokalizowany na warszawskim Wawrze, w dzielnicy Wawer Las, w bliskim sąsiedztwie Gocławia.DOM wybudowany w 2015 r.Powierzchnia domu -230 m2, użytkowa bez tarasów-202 m2. Powierzchnia działki to 605m2.Dom posiada 4 pokoje ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (17 391 zł/m2)

5
-
230 m2
2015
15315932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15594335 15315932 Wyjątkowy dom z duszą położony zaledwie 100 metrów od Jeziora Niewlino w miejscowości Nobliny. Pięknie odrestaurowany dom z cegły w zabudowie bliźniaczej położony w urokliwej miejscowości Nobliny. Dom o powierzchni 138m2 składający się z parteru na k...

Nobliny (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

575 000 PLN (4 259 zł/m2)

3
2
135 m2
1936
15706432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24301539 15706432 Nowa niższa cena o 100.000zł w dół! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2.Doskonała lokalizacja - na końcu ślepej cichej kameralnej prywatnej ulicy. Dom ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 170 000 PLN (9 962 zł/m2)

5
2
217.82 m2
2020
15705518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24281008 15705518 Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na spacerach czy bieganiu po leśnych ścieżkach. Szybki dojazd do centru...

Szczecin (Wielgowo-sławociesze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 000 PLN (5 964 zł/m2)

5
2
176.05 m2
2025
15895084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27958590 15895084 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom z zieloną działką, ul. Niecała w Ćmielowie.Dom z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dobudowanym w 2014r. piętrem. Przestrzeń została bardzo dobrze wykorzystana, dzięki czemu dom zapewnia w...

Ćmielów (Świętokrzyskie, gm. Ćmielów)

319 000 PLN (3 505 zł/m2)

4
2
91 m2
1978
15895007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27955925 15895007 Działka budowlano-rekreacyjna 2000m2. Wyobraź sobie piątkowe popołudnie. Wyjeżdżasz z Warszawy, a już po 40 minutach parkujesz w sercu lasu. Nie musisz martwić się o hotele czy terminy u wykonawców. Otwierasz drzwi pachnącego nowością, drewnianego do...

Kępiaste (Mazowieckie, gm. Pokrzywnica)

475 000 PLN (13 971 zł/m2)

3
1
34 m2
2021
15895002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27955918 15895002 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się w trakcie budowy z terminem zakończenia - wrzesień 2026r.Łączn...

Łapino Kartuskie (Pomorskie, gm. Żukowo)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
-
117 m2
2026
15695880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24109413 15695880 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 75,87 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025