• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 20

14696578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164066 14696578 Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu ! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania PREMIUM z ogródkami, które można wynająć 12 osobom naraz. Wynajmując krótko lub długo terminowo przy minimal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

679 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
1
123 m2
1945
15779145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766751 15779145 Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania!Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom z poddaszem możliwym do własnej adaptacji, wybu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 069 000 PLN (7 636 zł/m2)

4
1
140 m2
2019
15716142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507350 15716142 Wyjątkowy, ekonomiczny dom po kapitalnym remoncie nowoczesny styl, klimat i zero nakładów!Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni ok. 120 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Spółdzielczej. To idealna propozycja dla osób ceniących wys...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

815 000 PLN (6 792 zł/m2)

5
2
120 m2
1935
15866111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27311885 15866111 Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami . Piętro to mieszkanie o powierzchni 60 m 2 ( w kt&oacute...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

500 000 PLN (4 545 zł/m2)

5
-
110 m2
1960
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15690808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24005404 15690808 Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać w cichej okolicy, a zarazem świetnej lokalizacji!Na sprzedaż przestronny, 2-kondygnacyjny dom o pow. 160 m2, usytuowany przy ul. SOBIKA (tuż obok centrum Rybnika).Z zewnątrz budynek prezentuje się dobr...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

8
1
160 m2
1991
15801303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26234012 15801303 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Centrum) (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15474281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19381318 15474281 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1.Prawo włas...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

351 605 PLN (2 408 zł/m2)

6
-
146 m2
-