• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Stara Iwiczna Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słoneczna i Iwiczna

Znaleźliśmy 45 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Stara

15497209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19875196 15497209 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Praw...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 463 596 PLN (4 978 zł/m2)

5
-
294 m2
-
15365933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16914697 15365933 Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej WsiJeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym otoczeniu przyrody, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w serc...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 220 000 PLN (7 161 zł/m2)

8
4
310 m2
2008
15523789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Serce Borów Tucholskich, Parku Krajobrazowego 2,5h 20472254 15523789 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONA W SERCU BORÓW TUCHOLSKICH W DOLINIE RZEKI WDY NA TERENIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO!NIERUCHOMOŚĆ:Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Stara Rzeka. Teren obejmuje 2,5ha i znajdują się n...

Stara Rzeka (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osie)

2 150 000 PLN (10 750 zł/m2)

5
2
200 m2
1996
15829675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26643814 15829675 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 89,3 m2 w budynku 4 lokalowym wybudowanym 2026 roku.Nieruchomość zlokalizowana na działce 175 m2 przy prywatnej drodze utwardzonej w Starej Wsi koło Nadarzyna.Planowany termin oddania do użytkowania inwest...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 399 zł/m2)

4
-
89.3 m2
2026
15785737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25891292 15785737 Na sprzedaż nieruchomość Mieszkalno-Produkcyjna w Barcinku, koło Jeleniej Góry. Przeznaczenie pozwala na prowadzenie wielu form działalności takich jak: biura, handelusługi, produkcja, warsztat, magazyn, działalność usługowa, w tym hotelowa itp. Budy...

Barcinek (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

4 000 000 PLN (4 684 zł/m2)

10
4
854 m2
1960
15698236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym zamkniętym Foshuta 24146690 15698236 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY Możliwość dowolnej aranżacji wnętrzIdealna opcja dla osób, które chcą dopasować dom do swojego stylu i potrzebMożna prowadzi...

Foshuta (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

420 000 PLN (5 600 zł/m2)

3
1
75 m2
2024
15762779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna Działka Z Domem i Lasem W Sercu Kaszub! 25411496 15762779 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż: Dom jednorodzinny wolnostojący z budynkiem gospodarczym. prywatnym lasem oraz działką z bezpośrednim dostępem do rzeki Wierzyca w samym sercu Kaszub - BartoszylasCena: 2 499 000 złPowierzchnia dz...

Bartoszylas (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

1 999 000 PLN (33 zł/m2)

5
-
61200 m2
-
15893673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny jezioro Struga Lipy Stara Kiszewa 27915848 15893673 Całoroczny dom nad jeziorem Struga - Lipy, powiat kościerski Działka 1093 m²​Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna położona w sercu Kaszub, w miejscowości Lipy (gmina Stara Kiszewa, powiat kościerski). Dom o powierzchni całkowitej 84 m² (uż...

Lipy (Pomorskie, gm. Stara Kiszewa)

350 000 PLN (7 292 zł/m2)

3
1
48 m2
2017
15893665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915764 15893665 Funkcjonalny dom zaprojektowany dla wygodySegment o powierzchni 119,48 m² został zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort życia rodzinie na każdym etapie codzienności. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od prywatn...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

5
2
119 m2
2025
14979306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6004515 14979306 Polecamy nieruchomość w miejscowości Stara Łuplanka, gmina Michałowo. Na sprzedaż siedlisko zabudowane domem z bala w trakcie remontu o powierzchni ok. 70m2. Nieruchomość posiada trzy pokoje, kuchnie oraz miejsce na łazienkę. Ogrzewanie-piece kaflow...

Stara Łuplanka (Podlaskie, gm. Michałowo)

190 000 PLN (2 714 zł/m2)

3
1
70 m2
1967
11490319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 405289 11490319 Dom na Wsi, Mazowieckie, Stara Sławogóra Oferta sprzedaży nowego, nowoczesnego domu wolnostojącego pod Mławą o powierzchni całkowitej 370m2. Dom został wybudowany w 2010 roku na płycie fundamentowej według indywidualne...

Stara Sławogóra (Mazowieckie, gm. Szydłowo)

1 600 000 PLN (6 400 zł/m2)

6
2
250 m2
2010
15672363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23691957 15672363 Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej WsiNa sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej części Starej Wsi idealnym miejscu dla osób ceniących ciszę, zieleń i wys...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (9 512 zł/m2)

5
3
205 m2
2025