• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Stara Wieś

Znalezionych ofert: 16

15251895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13855047 15251895 Na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokalizacja: spokojna okolica domów jednorodzinnych, w pobliżu las Młochow...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 300 000 PLN (4 727 zł/m2)

8
3
275 m2
2022
15829675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26643814 15829675 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 89,3 m2 w budynku 4 lokalowym wybudowanym 2026 roku.Nieruchomość zlokalizowana na działce 175 m2 przy prywatnej drodze utwardzonej w Starej Wsi koło Nadarzyna.Planowany termin oddania do użytkowania inwest...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 399 zł/m2)

4
-
89.3 m2
2026
15876972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559284 15876972 Dom z Ogrodem w Starej Wsi koło NadarzynaPowierzchnia: 89,3 m Ogród: do 325 m, od strony południowej -Cena: od 750 000 zł Opis Nieruchomości Układ: Parter (43,3 m):salon z jadalnią (wyjście do ogrodu), aneks kuchenny, toaleta, pomieszczenie gospod...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 427 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15718462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552437 15718462 Nowy dom w zabudowie szeregowej Stara Wieś k. Nadarzyna 89 m², ogród, spokojna okolica!Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej typu czworak, o powierzchni 89,29 m², z działką 325 m². Lokal skrajny, co zapewnia większą prywatność, dostęp...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

800 000 PLN (8 989 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15818885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590131 15818885 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji Stara Wieś, gmina Nadarzyn. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojne otoczenie z szybkim dojazdem do W...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 790 000 PLN (14 235 zł/m2)

4
2
196 m2
2020
15764649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25452438 15764649 Oferuję Państwu na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny.Powierzchnia użytkowa domu po podłodze 195 m2. Według PN 180 m2.Działka o powierzchni 956 m2. Głównym założeniem budowy domu było aby budynek był jak najbardziej energooszczędny...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
200 m2
2024
15752756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25174353 15752756 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 176,73 m, usytuowany na przestronnej działce 1192 m2 w miejscowości Stara Wieś.Dom budowany z myślą o własnych potrzebach z dbałością o jakość, detale i funkcjonalność.Wysoki standard wykończenia:...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (11 080 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15812211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26469818 15812211 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137OKAZJA! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej.Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości...

Stara Wieś (Śląskie, gm. Wilamowice)

735 000 PLN (5 787 zł/m2)

3
1
127 m2
2025
15789625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25945902 15789625 Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego.Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji według własnych potrzeb. (Poddasze nie jest traktowane jako kondygnacja mieszkal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

850 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
1
119 m2
2026
15497209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19875196 15497209 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Praw...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 463 596 PLN (4 978 zł/m2)

5
-
294 m2
-
15762691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25409428 15762691 Na sprzedaż nowoczesny segment 131 m² z ogródkiem 322 m² – Stara Wieś k. Nadarzyna, osiedle Triton Country Gotowy do zamieszkania! Wysoki standard, pełne wyposażenie w cenie, spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica pod Warszawą! Lokal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 490 000 PLN (11 331 zł/m2)

5
2
131.5 m2
2019
15672363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23691957 15672363 Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej WsiNa sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej części Starej Wsi idealnym miejscu dla osób ceniących ciszę, zieleń i wys...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (9 512 zł/m2)

5
3
205 m2
2025