• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Stradomia Wierzchnia Topolowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wierzchnia, Topolowa i Stradomia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904386 15893222 Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na działce 10021 m2 ( Można przebudować na apartamenty do wynajęcia). ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.Rok budowy 2007.Materiał budowlany: gazobeton, stropy lan...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15698844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24158158 15698844 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., pokrycie dachu - eternit, okna częściowo drewniane, częściowo PCV, mat...

Skorzeszyce (Świętokrzyskie, gm. Górno)

270 000 PLN (964 zł/m2)

6
2
280 m2
1990
15682476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23878310 15682476 Dom wolnostojący z dużą działką i potencjałem - Lesica, gm. Piekoszów Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 270 m² (pow. użytkowa ok. 155 m² ), położony na dużej, w pełni zagospodarow...

Lesica (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

790 000 PLN (2 926 zł/m2)

5
-
270 m2
1989