• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Straszyn

Znalezionych ofert: 26

15826672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni szereg: Skrajny. Straszyn 26644878 15826672 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:Pozwolenie na użytkowanie Kameralna, elegancka zabudowa w otoczeniu zieleniSkrajny segment z prywatnym ogródkiemGaraż na 2 samochody + dodatkowa przestrzeń gospodar...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 599 000 PLN (8 076 zł/m2)

4
2
198 m2
2025
15687826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogromne przestrzenie | 7 łazienek | 3 kuchnie 23974932 15687826 Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej zabudowy powstała w XXI wieku a wokół rejonów zamieszkanych są hektary ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

3 200 000 PLN (4 571 zł/m2)

12
5
700 m2
2003
15819474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący dla Twojej rodziny! 26606346 15819474 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż niezwykły dom w Straszynie, w wyjątkowej cenie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kameralna ulica,- znakomita lokalizacja,- przestronne pomieszczenia, - duży, zadbany ogród,- możliwość własnej aranżacji pomieszczeń...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 250 000 PLN (5 459 zł/m2)

6
-
229 m2
1992
15812318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26479101 15812318 Na sprzedaż nowoczesny , dom wolnostojący położony w spokojnej i prestiżowej części Straszyna. Nieruchomość wyróżnia się elegancką, ponadczasową bryłą oraz starannie wykończoną elewacją. Dom posiada zadaszone wejście wsparte na kolumnach, garaż w bry...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 185 000 PLN (6 890 zł/m2)

5
2
172 m2
2014
15735353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Straszyn- piękny, przeszklony dom w otulinie lasu 24854494 15735353 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie SUROWYM ZAMKNIĘTYM, położony przy samym lesie w miejscowości Straszyn.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Dom jednorodzinny premium- nowoczesna bryła budynku, wysokiej jakości materiały,- Dwustanowiskowy garaż!- Systemy energoosz...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 490 000 PLN (5 753 zł/m2)

7
-
259 m2
2025
15694720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24089764 15694720 Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom bliźniaczy o pow. użytkowej 120 m², wybudowany w 2024 roku, usytuowany na działce o pow. 250 m². Dane techniczne:Powierzchnia 120 m²Działka 250 ²Liczba pokoi 4Typ zabudowy BliźniakRok budowy 2024Media Prą...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

865 000 PLN (7 208 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
15802951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26283228 15802951 Dom z duszą i przestrzenią — Straszyn pod GdańskiemW Straszynie, na końcu spokojnej, ślepej uliczki, czeka dom, w którym każdy dzień zaczyna się od ciszy, zieleni i poczucia prywatności. To miejsce, które łączy komfort życia blisko miasta z urokiem p...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 980 000 PLN (7 920 zł/m2)

6
2
250 m2
1999
15676282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23768796 15676282 WZGÓRZE STRASZYN Wyobraźcie sobie Państwo idealne miejsce dla Waszej rodziny – spokojna, bezpieczna okolica, nowoczesny i przestronny SZEŚCIOPOKOJOWY DOM, zaprojektowany tak, by każdy członek rodziny czuł się swobodnie i komfortowo. Takie właśnie je...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

869 860 PLN (7 176 zł/m2)

6
1
121.22 m2
2025
15784508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25854257 15784508 Bardzo funkcjonalny, dom z dwoma lokalami mieszkalnymi, z garażami i poddaszem użytkowym. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z kominkiem, przeszkloną jadalnią i otwartą kuchnią. Tuż przy wejściu znalazł miejsce gabinet i łazienka, a po dru...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 199 000 PLN (8 179 zł/m2)

5
2
146.6 m2
2025
15555498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21101763 15555498 Nowa cena do końca marca !Bardzo funkcjonalny, dom z dwoma lokalami mieszkalnymi, z garażami i poddaszem użytkowym. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z kominkiem, przeszkloną jadalnią i otwartą kuchnią. Tuż przy wejściu znalazł miejsce ga...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 259 000 PLN (8 588 zł/m2)

5
2
146.6 m2
2025
15676663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23774907 15676663 Szukasz komfortowego i funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej? Domu położonego w malowniczej lokalizacji Straszyna, gotowego do zamieszkania, urządzonego ze smakiem, z materiałów wysokiej jakości – ta oferta na pewno Cię zainteresuje.Przedstawia...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 099 000 PLN (10 990 zł/m2)

4
1
100 m2
2022
15647258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23229399 15647258 Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 120 m², położony na działce o wielkości 250m2, wybudowany w 2024r Dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia. Przestronny...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

865 000 PLN (7 208 zł/m2)

4
2
120 m2
2024