• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Susk Nowy Zielona

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zielona, Susk i Nowy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15808269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna 7-pokojowa rezydencja z ogrodem 26383918 15808269 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 503m2 z 2009 r., na działce 1500m2,  Łomianki Dąbrowa Leśna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny. Cicha i spokojna okolica, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Blisko liczne sklepy, bary, re...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 450 000 PLN (4 871 zł/m2)

7
-
503 m2
2009
15801130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrony dom wolnostojący z basenem 26226850 15801130 Do sprzedania 1-piętrowy 7-pokojowy dom wolnostojący 290m2 z 2005 r., na działce 873m2, Ursynów Kabaty.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Znakomita lokalizacja, pobliska ulica Puławska zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (8 931 zł/m2)

7
-
290 m2
2005
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15727815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa drewniane domy na jednej posesji 24724277 15727815 Na sprzedaż 2 wolnostojące domy 2-kondygnacyjne 350 m2  i 100 m2 z 2002r., na działce 7100m2, Leszno.Doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Znakomicie sprawdzi się również na pensjonat, placówkę medyczną...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

6 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

7
-
450 m2
2002
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15704668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek mieszkaniowo-usługowy, zakup inwestycyjny 24269640 15704668 Na sprzedaż 4-kondgnacyjny budynek 650m2 z 2011r z windą posadowiony na działce 553m2, Praga-Południe, Gocławek.Budynek usługowo-mieszkaniowy, w całości wynajęty, super propozycja dla inwestora.Przy lokalu przystanki autobusowe i tramwajowe, duży ruc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
650 m2
2011
15623213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na dużej działce! 22668929 15623213 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Dom na dużej działce blisko Przechlewa! Lokalizacja:Na sprzedaż urokliwy dom w malowniczej miejscowości Zdrójki, położonej w wojew...

Zdrójki (Pomorskie, gm. Przechlewo)

465 000 PLN (3 577 zł/m2)

4
1
130 m2
1950
15893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27904386 15893222 Dom wolnostojący 277,23 m2 oraz obiekt z nowo wybudowaną stajnią 230 m2 z poddaszem do wykończenia w prestiżowej lokalizacji Niemcz z dwoma stawami ( możliwość zasypania) na działce 10021 m2 ( Można przebudować na apartamenty do wynajęcia). ...

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

4 500 000 PLN (16 245 zł/m2)

5
-
277 m2
-
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15698844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24158158 15698844 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., pokrycie dachu - eternit, okna częściowo drewniane, częściowo PCV, mat...

Skorzeszyce (Świętokrzyskie, gm. Górno)

270 000 PLN (964 zł/m2)

6
2
280 m2
1990