• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 32

15893573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCJA !!! ŚCISŁE CENTRUM !!! 27914259 15893573 OFERTA NA WYŁACZNOŚC BIURA !!!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie – przy ul. Krakowskiej, bezpośrednio przy głównej drodze wylotowej z mias...

Tarnów, ul. Krakowska

339 000 PLN (2 825 zł/m2)

5
1
120 m2
-
15862907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27233983 15862907 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m², położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej.Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 409 m², co daje możliwość korzystania z własn...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

498 000 PLN (1 218 zł/m2)

4
1
409 m2
1980
15890988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piaskówka - ul.Jastruna, dom subtelnie schowany w najlepszej dzielnicy Tarnowa 27883817 15890988 TARNÓW - PIASKÓWKA dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w  stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej  dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom z ogromnym potencjałem , z pełną w...

Tarnów, Jastruna

740 000 PLN (5 606 zł/m2)

5
3
132 m2
1998
15886963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772682 15886963 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15792722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26025871 15792722 Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa na posiadanie fragmentu historii się...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 290 000 PLN (2 283 zł/m2)

10
-
565 m2
-
15715647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24498967 15715647 Nowoczesny, energooszczędny dom w Tarnowie – nowa inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy.Na sprzedaż nowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w Tarnowie o powierzchni użytkowej ok. 112 m², na działce o powierzchni około 3 arów . Inwesty...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

750 000 PLN (6 696 zł/m2)

4
2
112 m2
2025
15752745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25174126 15752745 Nowoczesny dom parterowy z antresolą – nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej.Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antresolą, zlokalizowanego na malowniczej granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. Inwestycj...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 050 000 PLN (5 585 zł/m2)

4
2
188 m2
2025
15839121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26740860 15839121 Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie – segment w zabudowie trojakiej .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym w zabudowie trojakiej, w doskonałej lokalizacji Tarnowa.Dom powstał na bazie pr...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

850 000 PLN (5 215 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15600102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22189245 15600102 Na sprzedaż nowy, parterowy dom o powierzchni 115 m², wybudowany w 2025 roku według indywidualnego projektu. Nieruchomość znajduje się w Tarnowie, w cichej i malowniczej lokalizacji, zapewniającej komfort codziennego życia. Dzięki dogodnej komunikacj...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 189 000 PLN (10 339 zł/m2)

4
-
115 m2
2025
15877629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów - Krzyż !!! Dom do zamieszkania lub pod działalność !!! 27574795 15877629 OFERTA NA WYŁACZNOŚC BIURA !!! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Tarnów przy ul. Żurawiej, w cenionej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Krzyż, z szybkim dostępem do centrum miastaNieruchomość stanowi wo...

Tarnów, ul. Żurawia

745 000 PLN (5 913 zł/m2)

6
2
126 m2
-
15866270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27316888 15866270 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom w Tarnowie w atrakcyjnej cenieNa sprzedaż dom po remoncie, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Tarnowie przyul. Mościckiego. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, małej rodziny, jak i pod inwestycję.Dom skł...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

629 000 PLN (14 628 zł/m2)

1
-
43 m2
1960
15867037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27334056 15867037 Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym położony w miejscowości Tarnów Opolski. Budynek o powierzchni użytkowej około 226,2mkw zlokalizowany na działce o powierzchni 8,20 ara. Parte...

Tarnów Opolski (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 300 000 PLN (10 177 zł/m2)

6
-
226 m2
-