• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 26

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15840049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764929 15840049 ZAREZERWOWANE!!Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154 m² idealna dla rodziny ceniącej przes...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 090 000 PLN (6 412 zł/m2)

4
2
170 m2
2020
15568489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525991 15568489 Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%!!!!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji Tarnowskich Gór.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta pozostając usytuowanym w spokojn...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (5 928 zł/m2)

5
2
167 m2
2025
15582153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818003 15582153 Komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Rybna Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Parku w Rybnej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki do...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
2
240 m2
2014
15878150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590038 15878150 Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa BEZ PROWIZJI !! BEZ PCC !! Oferujemy na sprzedaż WYJĄTKOWE nowoczesne, energooszczędne, domy wolnostojące z garażem i dużym ogrodem. DOMY o NAJWYŻSZYM W...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

988 000 PLN (5 988 zł/m2)

6
2
165 m2
2025
15527300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20534409 15527300 Dzień dobry, Oferuje na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny o powierzchni ok. 280 mkw (90+190) na chwile obecna do własnej aranżacji położony w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki, przy ul.Michała Wolskiego. Technologia budowy tradycyjna, murowan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

650 000 PLN (2 321 zł/m2)

1
-
280 m2
1950
15722316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616902 15722316 Na sprzedaż: Dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: Tarnowskie GóryPniowiec. Działka: 510m2 niezagospodarowana. Media: rozprowadzone instalacje wodno-k...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

890 000 PLN (5 894 zł/m2)

5
-
151 m2
2023
15873036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27511141 15873036 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, dwa niezależne pokoje, łazienka z ubikacją, oraz przedpokój...

Tarnowskie Góry (Lasowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

620 000 PLN (5 794 zł/m2)

5
-
107 m2
2023
15722237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616966 15722237 DOM W ŚCISŁYM CENTRUM TARNOWSKICH GÓR! TARNOWSKIE GÓRY - ul. ZIELONA - OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! DOM IDEALNIE NADAJE SIĘ NA DOM DWURODZINNY! NIEZALEŻNA KLATKA SCHODOWA! Do sprzedaży dom jednorodzinny łączony garażem o powierzchni około 185 m...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

599 000 PLN (3 238 zł/m2)

5
2
185 m2
1964
15722349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616938 15722349 Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica Tarnowskich Gór. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, blis...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 800 000 PLN (7 317 zł/m2)

5
1
246 m2
2005
15452687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem z garażem i altaną murowaną 18893640 15452687 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z możliwością aranżacji dla dwóch rodzin.- Położenie: tarnowskie Góry, południowa część dzielnicy Śródmieście - Centrum- Bardzo dobry dojazd do Gliwic- Rok budowy: lata 80te XXw.- Powierzchnia użytkowa ok. 220 ...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

889 000 PLN (4 041 zł/m2)

6
2
220 m2
1985