• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 22

15254555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13920282 15254555 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną.Otoczenie nieruc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 025 000 PLN (9 071 zł/m2)

4
-
113 m2
2023
15811236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem! 26428027 15811236 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

989 000 PLN (5 958 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15819842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671113 15819842 Domy nad morzem.Marzysz o własnym, nadmorskim azylu?A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie?Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w malowniczym Ust...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

645 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
2
81 m2
2023
15829096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26594901 15829096 Przedstawiamy Państwu bardzo ładny dom wolno stojący o pow. 260,43 m2, położony w miejscowości Ustronie Morskie ok.13 km do Kołobrzegu.Dom znajduje się na działce w kształcie prostokąta, o powierzchni 921 m2.Działka ogrodzona siatką ,brama wjazdowa m...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 480 000 PLN (5 692 zł/m2)

6
3
260 m2
2004
15811238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na Morzem 26428029 15811238 Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie MorskieNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna propozycja dla osób szukających domu nad morzem - do zamies...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

919 000 PLN (5 536 zł/m2)

5
3
166 m2
2025
15489568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19720197 15489568 Własność. Villa Virgo położona w Ustroniu Morskim przy głównej ulicy - Wojska Polskiego 250 metrów od piaszczystej plaży. Obiekt znajduje się na skraju centrum miejscowości z rewelacyjnym asfaltowym dojazdem. Działka położona tuż przy skrzyżowaniu ul...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 950 000 PLN (10 317 zł/m2)

8
11
189 m2
1928
15371025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17023875 15371025 Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Budynek składa się z: - trzech sypialni w tym jednej z garderobą i własną łazienk...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

925 000 PLN (8 186 zł/m2)

4
2
113 m2
2024
15382952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17316438 15382952 Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Podana cena dotyczy oferty domu w standardzie Pod klucz. Co oznacza, że w domu ...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

4
2
113 m2
2024
14775708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25754 14775708 Obszerna działka o powierzchni 1388mkw zlokalizowana 400m od morza, zabudowana domem jednorodzinnym. Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Ustronia Morskiego. Od morza dzieli ją zaledwie 400M. Oprócz tego dużym atutem lokalizacji jest o...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 850 000 PLN (15 417 zł/m2)

7
2
120 m2
1968
15053723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8320938 15053723 Dom wolnostojący posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce.Budynek dwu piętrowy, ocieplony styropianem, pokrycie dachu - blachodachówka.- Parter : -3 pokoje,- osobna kuchnia,- łazienka z wanną i kabiną, - pomieszczenie gospodarcze,- przedpokój z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 500 000 PLN (4 286 zł/m2)

-
-
350 m2
2000