• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wólka Radzymińska Topolowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Topolowa i Radzymińska

Znaleźliśmy 21 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wólka

14930372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4901484 14930372 Przestronny w pełni wykończony dom z ogrodem w idealnej lokalizacji w pobliżu obwodnicy. Oferujemy Państwu bardzo przytulny, wykończony ze smakiem i dbałością o szczegóły dom wolnostojący w okolicy Turki w pobliżu obwodnicy Lublina. Z jednej strony ...

Długie (Lubelskie, gm. Wólka)

1 020 000 PLN (6 892 zł/m2)

5
2
148 m2
2008
14558065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący ciekawy projekt 2017R garaż 2863679 14558065 Wolnostojący dom blisko Lublina z szybkim i wygodnym dojazdem, zarówno od trasy Lublin- Łęczna jak też od strony lotniska w Świdniku. Dom gotowy do wprowadzenia. Jednopiętrowy, komfortowy podzielony na strefę dziennągościnną i prywatnąnocną na piętrz...

Łuszczów Drugi (Lubelskie, gm. Wólka)

1 250 000 PLN (7 813 zł/m2)

5
2
160 m2
2017
15498551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19885723 15498551  Przestronny i nowoczesny dom z potencjałem.homfi z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji – Kolonii Biskupie. To doskonała propozycja dla rodzin szukających wygodnego miejsca do ży...

Biskupie-Kolonia (Lubelskie, gm. Wólka)

1 400 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
2
157 m2
2015
15691961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24027203 15691961 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, ekologiczną i pięknie położoną nieruchomość z widokiem na Dolinę Bystrzycy.Otoczoną zachwycającym ogrodem, zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.Działka i ogród zaprojektowane z sercem i dbałością o każdy szczeg...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

1 148 000 PLN (7 220 zł/m2)

5
2
159 m2
1999
15518544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20344757 15518544 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Świdnik Duży Drugi. Dom znajduje się w odległości kilku kilometrów od Lublina i Świdnika – do obu miejsc dojazd samochodem zajmuje zaledwie około 10 minut, co zapewnia doskonałą komunikację i ...

Świdnik Duży (Świdnik duży drugi) (Lubelskie, gm. Wólka)

1 340 000 PLN (7 166 zł/m2)

6
2
187 m2
2013
15807810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26380163 15807810 Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom o powierzchni około 124 m² , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2634 m² w miejscowości Wólka Rokicka, w gminie Lubartów , w województwie lu...

Wólka Rokicka-Kolonia (Lubelskie, gm. Lubartów)

779 000 PLN (6 282 zł/m2)

4
-
124 m2
-
15876346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535805 15876346 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15876302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Energooszczędny A | Dom nr 17 27535228 15876302 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezpośrednio od dewelopera be...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
104 m2
2025
15824642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26639103 15824642 Dom, w którym dzieci mają ogród, a dorośli spokój i szybki dojazd do Warszawy.Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej i spokojnej części Krupiej Wólki – idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą mieszkać blis...

Krupia Wólka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 285 000 PLN (9 603 zł/m2)

5
2
133.81 m2
2020
14446926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 128109 14446926 Przestronna działka 12 700 m2, z warunki zabudowy, pod dom opieki, seniora na 120 osób! Dom drewniany do odbudowy, po nadpaleniu, położony na pięknej działce o powierzchni 12 700 m2, z własnym stawem, oraz dwoma ceglanymi budynkami gospodarczymi. W ...

Wólka Dańkowska (Mazowieckie, gm. Błędów)

625 000 PLN (9 766 zł/m2)

2
-
64 m2
1950
15876305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535230 15876305 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15888184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 80,12 m2, Wólka Pracka/ Złotokłos 27805954 15888184 730 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 80,12 m2 I Wólka Pracka Gm. PiasecznoBEZ PODATKU PCC! 0% PROWIZJI! Wpłaty na rachunek powierniczy - opłata rezerwacyjna 1% !!!Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie dewelope...

Wólka Pracka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

730 000 PLN (9 125 zł/m2)

5
2
80 m2
2026