• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wiązowna

Znalezionych ofert: 15

15654314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368282 15654314 Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję - 6-pokojowe domy płożone w Wiązownej, wśród pięknych terenów zielonych i rekreacyjnych.DOMSprzedawana nieruchomość to dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 162,61 m² (powierzc...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 499 000 PLN (9 218 zł/m2)

6
2
162.61 m2
2026
15571373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21566582 15571373 Przestronna rezydencja z prawdziwą ruską banią ! Wiązowna pod Warszawą. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2024 r., o powierzchni całkowitej 540m kw., na działce o powierzchni 2222 m kw., przy ulicy Dworkowej, w bliskiej odległości od głównej tra...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 750 000 PLN (5 093 zł/m2)

7
5
540 m2
2011
15320790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15703752 15320790 Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wykończony  wysokim standardzie nieopodal centrum Wiązowny. Jest to przestronna i luksusowa nieruchomość, która oferuje wiele udogodnień i wygodnych rozwiązań dla mieszkańców. Położony w malowniczej okolicy...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 998 000 PLN (10 859 zł/m2)

4
1
183.99 m2
2019