• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wierzyce Osiedle Topolowe

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wierzyce, Topolowe i Osiedle

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15896821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 138,28 m2, Marylka, gmina Tarczyn 27988446 15896821 979 000 zł SPRZEDAŻ Lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym 138,28 m2 Marylka gmina TarczynBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !Wpłaty na rachunki powiernicze.Przedmiotem sprzedaży jest lo...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

979 000 PLN (7 094 zł/m2)

6
2
138 m2
2026
15896832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 95,59 m2, Marylka, gmina Tarczyn 27988444 15896832 661 229 zł SPRZEDAŻ 95,59 m2 Segment środkowy Marylka gmina TarczynBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !Wpłaty na rachunki powiernicze.Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchn...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

661 229 PLN (6 960 zł/m2)

3
2
95 m2
2026
15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 136 m2/700m2 Słomczyn gmina Konstancin 27851706 15889483 SPRZEDAŻ LOKAL 135,53 m2  W DOMU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM SŁOMCZYN I GM. KONSTANCIN - JEZIORNA 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,53 m2, na działc...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 149 000 PLN (8 511 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15863340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 4 pokoje 84 m2 ogród 259 m2 Baniocha 27243621 15863340 780 000 zł SPRZEDAŻ DOM 84,30 m2 BANIOCHA GMINA GÓRA KALWARIAOFERTA BEZ PODATKU PCC !!!NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!KOMPAKTOWE DOMKI POD WARSZAWĄ !!! KAMERALNE OSIEDLE !!!DOSTĘPNE LOKALE NR 1 i 2Zdjęcia gotowych domów przedstawiają uk...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

780 000 PLN (9 286 zł/m2)

4
2
84 m2
2027
15856839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na wsi 27106255 15856839 Siedlisko na sprzedaż - Szynkielów, gmina Gmina KonopnicaNa sprzedaż siedlisko położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Szynkielów, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej, co gwara...

Szynkielów (Łódzkie, gm. Konopnica)

205 360 PLN (4 191 zł/m2)

2
1
49 m2
1960
15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Tomasz Polasik 513 383 140Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospod...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15895479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962000 15895479 Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim.Nieruchomość stanowi solidną bazę do dalszych prac budowl...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

419 000 PLN (3 434 zł/m2)

4
2
122 m2
2020
15891060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885848 15891060 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885847 15891061 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15887246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779352 15887246 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025