• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wilczków Średzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Średzka i Wilczków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15894506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944460 15894506 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 990 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.41 m2
2026
15894501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944274 15894501 CHRZĄSTAWA WIELKA WROCŁAW OKOLICA DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DZIAŁKA 1600 M2 POMPA CIEPŁAATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYMParterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powier...

Chrząstawa Wielka (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 510 000 PLN (4 903 zł/m2)

6
2
308 m2
2008
15894451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27943950 15894451 DOSKONAŁA LOKALIZACJA RADOMIERZYCE, WOJSZYCE WROCŁAW, ok Grota Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobowiązańNieruchomość w bardzo do...

Radomierzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 444 001 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15894379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941930 15894379 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 866 zł/m2)

4
2
113.01 m2
2025
15893790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921136 15893790 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 999 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15891218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27890889 15891218 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15891160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889975 15891160 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15829787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638590 15829787 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, na przestronnej działce!Prezentowana nieruchomość znajduje się we Wierzycach, oddalonych 20km od Gniezna i 35km od Poznania.Bardzo blisko droga S5 (ok.2 km do zjazdu) co usprawnia kom...

Wierzyce (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

599 000 PLN (6 240 zł/m2)

3
-
96 m2
2020
15741858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość z potencjałem w Gdyni Redłowie ! 24981377 15741858 Cena podlega negocjacji!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która łączy świetną komunikację, bliskość morza i terenów zielonych ...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 900 000 PLN (7 800 zł/m2)

8
1
500 m2
1995