• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wilczków Średzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Średzka i Wilczków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15852616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037110 15852616 Na sprzedaż unikalna nieruchomość - przestronny, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony na atrakcyjnej, ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m w malowniczej miejscowości Pniowe, gmina Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla ...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (3 008 zł/m2)

4
-
256 m2
2025
15829206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26624756 15829206 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary działki około 26x35x19x37 m. Budynek zbudowany w 1999 roku z pus...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

720 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1999
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej  220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015