• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wisła Sosnowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sosnowa

Znaleźliśmy 11 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wisła

15872880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27504032 15872880 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym SPA oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła – os. Tokarnia o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, na działce 3049 m² w otoczeniu lasów, gór i strumienia. Ni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 100 000 PLN (6 838 zł/m2)

7
2
307.1 m2
1992
15840825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785604 15840825 Przedstawiamy na sprzedaż gotowy biznes, sprawdzoną inwestycję z klimatem.Butikowy Pensjonat Hajnica Górski to kameralne i przytulne miejsce położone w malowniczej części Wisły, idealne dla osób szukających wypoczynku blisko natury, z dala od miejski...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 390 000 PLN (9 598 zł/m2)

8
8
249 m2
2015
15790116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25952944 15790116 Na sprzedaż: przestronny dom w malowniczej Wiśle - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Marzysz o własnym domu w górach, w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codziennego życia? Ta nieruchomość w Wiśle , jednym z najpię...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

654 999 PLN (3 275 zł/m2)

6
2
200 m2
1977
15824671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26615568 15824671 Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Wisła Widok na góry Blisko Hotelu GołębiewskiCena: 399 000 złNa sprzedaż nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle – bezpośrednio nad Hotelem Go...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

399 000 PLN (5 700 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15845824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870052 15845824 Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle ROI 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony w malowni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 700 000 PLN (12 143 zł/m2)

7
-
140 m2
1970
15895753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962853 15895753 DOM IDEALNY POD INWESTYCJĘ - GOTOWY DO DALSZEGO WYNAJMU UL. SOSNOWA Na sprzedaż zadbany, w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, doskonały jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Nieruchomość po gruntownym remoncie, bez po...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 950 000 PLN (17 105 zł/m2)

4
2
114 m2
2000
14181495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105095 14181495 Bardzo ładny pensjonat, z dobrym dojazdem i pięknym ogrodem Wisła!!! Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo dobrze zagospodarowanego pensjonatu w Wiśle. Budynek z lat 60-tych (cegła), rozbudowany 9 lat temu (porotherm + styropian 12), posiada:- 8 poko...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 550 000 PLN (3 444 zł/m2)

8
-
450 m2
1985
15465117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19156187 15465117 Przedstawiam niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkaniowo-rekreacyjnego nad brzegiem jeziora w Osieku Nad Wisłą.Nieruchomość składa się z 2 geodezyjnych działek, które stanowią jedną, funkcjonalną całość terenu zagospodarowanego pod cele mi...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

1 350 000 PLN (9 507 zł/m2)

3
1
142 m2
2007
15731799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796802 15731799 Na sprzedaż przestronny dom z budynkiem gospodarczym – Solec nad Wisłą. Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 281 m², usytuowany w miejscowości Solec nad Wisłą na działkach nr 279 i 277 (obręb 0001). Nieruchomość położona jest w cichej i ...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

585 000 PLN (2 082 zł/m2)

6
2
281 m2
1999
15649019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23289567 15649019 Cisza, spokój, mnóstwo zieleni, szum drzew a z okien widok przepływającej Wisły. Magiczne i wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Polski.  Przyjedź, zobacz, a zakochasz się w tym otoczeniu bez pamięci - tu czas się nie liczy.  &amp...

Czerwińsk nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

6 000 000 PLN (10 526 zł/m2)

9
5
570 m2
2008
15731782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796792 15731782 Dom na sprzedaż – przestronny, w spokojnej okolicy. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury? Mam dla Ciebie idealną propozycję!Lokalizacja Nieruchomość znajduje się...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
1
170 m2
1975