• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wojcieszyce Uzdrowiskowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wojcieszyce i Uzdrowiskowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15883890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682983 15883890 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny, w spokojnym i dobrze skomun...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 299 000 PLN (5 238 zł/m2)

5
2
248 m2
2019
15848551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z basenem w Góraszce 26944012 15848551 Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w miejscowości Góraszka, gmina Wiązowna.Opis nieruchomościNa działce o powierzchni 1485 m² znajduje się nowoczesny dom parterowy z 2021 roku zbudowany według projektu „Parterowy 3” z g...

Góraszka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 950 000 PLN (12 553 zł/m2)

5
-
235 m2
2021
15847376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910732 15847376 Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m², usytuowany na przestronnej działce 800 m², w okolicach Łomianek, miejscowość Izabelin – Dziekanówek. Nieruchomość w piękn...

Czosnów (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
480 m2
2010
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15792423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26016641 15792423 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego. Przedmiotem ogłoszenia jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o p...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15860805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Ogród | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184510 15860805 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15684236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23904400 15684236 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINiezwykle atrakcyjna posesja rekreacyjna w miejscowości Guzowy Piec.Działka ok. 1800m ma dwa poziomy: na wyższym stoi dom, a na niższy schodzi się chodami do terenu wokół stawu o pow. ok. 500m . Całość leży w odl...

Guzowy Piec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
125 m2
2009
15875670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27556023 15875670 Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce dla dużej rodziny lub osób szukających ucieczki od miejskiego zgie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 280 000 PLN (5 020 zł/m2)

7
2
255 m2
2020
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania. 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15820919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574774 15820919 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów.Dom 71,7m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 3051m2 w miejscowości Okół. Działka z bezpośrednim ...

Okół (Świętokrzyskie, gm. Bałtów)

299 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
71.7 m2
1965