• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wysoki Kościół Morenowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wysoki, Morenowa i Kościół

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15871327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica inwestycyjna 6 lokali Tczew Nowe Miasto 27465274 15871327 Kamienica inwestycyjna 6 mieszkań Tczew Nowe Miasto-Wojska PolskiegoŚwietna okazja inwestycyjna w sercu Tczewa!Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem - idealna pod wynajem, flip lub podział na niezależne lokale.Lokalizacja: Tczew - Nowe Miast...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

869 000 PLN (2 716 zł/m2)

12
3
320 m2
1940
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15886424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27757102 15886424 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 001 PLN (8 530 zł/m2)

5
2
104.92 m2
2025
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15884656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skowarcz Nowy dom w malowniczej okolicy 27708753 15884656 Wysokiej jakości dom w w zabudowie bliźniaczej w malowniczym Skowarczu. Ogrzewanie podłogowe, 3 szybowe okna. Spokojna okolica z dala od zgiełku miasta z jednocześnie szybkim dojazdem do Trójmiasta bez korków dzięki blisko położonej stacji kolejowej....

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

950 000 PLN (6 690 zł/m2)

5
2
142 m2
2024
15818580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom 100 m² na dużej działce 1000 m² 26651256 15818580 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m², położony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1000 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności codziennego życia.Dom sprzedawan...

Rozłazino (Pomorskie, gm. Łęczyce)

695 000 PLN (6 950 zł/m2)

4
2
100 m2
2025
15798470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż na miarę Twoich potrzeb! Gdynia 26170964 15798470 Zapraszam na odkrycie wyjątkowej oferty pięknego domu na sprzedaż w Gdyni. To kompleks dwóch kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jest propozycją dla osób ceniących wygodę mieszkania w mieście z jednoczesną bliskością natury....

Gdynia (Bernadowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (15 144 zł/m2)

4
2
132 m2
-
15764695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna słoneczna działka pod twój wymarzony dom 25453375 15764695 Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy.  Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony.  Działka w prostokącie o powierzchni 695 m2. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy umożliwiające rozbudowę ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (14 158 zł/m2)

5
1
101 m2
1965