• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Zagościniec 100-Lecia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zagościniec i 100-lecia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15631231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22867504 15631231 Na sprzedaż połowa bliźniaka w Zgorzelcu - przestronne mieszkanie z dużym potencjałem. NOWA NIŻSZA CENA! 699 000 zł 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu! N...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15890815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883423 15890815 WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piaski z willową za...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 390 000 PLN (6 915 zł/m2)

5
2
201 m2
2005
15893573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCJA !!! ŚCISŁE CENTRUM !!! 27914259 15893573 OFERTA NA WYŁACZNOŚC BIURA !!!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie – przy ul. Krakowskiej, bezpośrednio przy głównej drodze wylotowej z mias...

Tarnów, ul. Krakowska

339 000 PLN (2 825 zł/m2)

5
1
120 m2
-
15860805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Ogród | 142 m2 | 2 miejsca postojowe 27184510 15860805 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. ZabielskaRodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczejMetraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15 m²Powierzchnia całkowita: ok 142 m²Powierzchnia działek ogródków: o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (12 388 zł/m2)

4
2
85 m2
2026
15705438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24280676 15705438 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

5
1
170 m2
2012
15619897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22595958 15619897 Na sprzedaż, willa z basenem, Słupsk, Osiedle Akademickie, ul. Brzozowa, 2.898.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.beP4A3MdL4FFU Na sprzedaż willa z basenem o powierzchni użytkowej 393 m2 posadowiona na działkach o numerach ewidencyjnych 917 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 898 000 PLN (7 374 zł/m2)

6
1
393 m2
1998
15534443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20697711 15534443 Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, Barkocin, Kaszubska Ostoja, 389.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 55,67 m2 zlokalizowany w kompleksie domków tworzących osiedle Kaszubska Os...

Barkocin (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15478051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 19451858 15478051 Na sprzedaż, kompleks 4. domków letniskowych nad morzem, Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Na sprzedaż kompleks 4. domków letniskowych położonych zaledwie 1500 m od morza. Domki dochodowe, z bazą stałych klientów, z wypełnionymi r...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 252 zł/m2)

12
1
159 m2
2016
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 449 000 PLN (8 782 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15772046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25600234 15772046 DREWNIANY DOM 9 POKOIDZIAŁKA 5576 m² WIDOK NA TATRYDURSZTYN, UL. DŁUGA 1Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie zagospodarowanej działce, która oferuje nie tyl...

Dursztyn (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 390 000 PLN (4 964 zł/m2)

12
4
280 m2
2001