• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Zamarski Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zamarski i Widokowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15896553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z Oranżerią | Rezydencje Pałacowa 27982069 15896553 Są takie miejsca, w których luksus nie potrzebuje krzykliwych dekoracji, bo broni się kontekstem. Wyobraźmy sobie poranek na wilanowskiej Rezydencji Pałacowej: cisza rezerwatu przyrody, zapach mokrej trawy i widok, który zapiera dech w piersiach. Za ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 499 000 PLN (27 655 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15737731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24890269 15737731 Zapraszam Państwa do kolejnej ciekawej nieruchomości. LOKALIZACJA : ŻELECHLIN gmina Żelechlinek , powiat tomaszowski , województwo łódzkie. Prezentowana oferta to zabudowana działka drewnianym domem całorocznym , z ogrodem i basenem. Partero...

Żelechlin (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

435 000 PLN (3 955 zł/m2)

4
1
110 m2
1985
15895859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962721 15895859 Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na działce o powierzchni 1499 m² w Łyszkowicach przy ul. Wolności. To propoz...

Łyszkowice (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

2 115 000 PLN (2 150 zł/m2)

6
2
983.76 m2
2000
15895777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962704 15895777 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Białołęce.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużej r...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
350 m2
2000
15895404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962001 15895404 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użytkowej) została oddana do użytku w 2013 roku i stanowi idealną propozyc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 289 000 PLN (5 680 zł/m2)

9
3
403 m2
2013
15894945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952075 15894945 JEŚLI SZUKASZ SWOJEGO WYMARZONEGO MIEJSCA NAD MORZEM TO WŁAŚNIE JE ZNALAZŁAŚEŚJEŚLI SZUKASZ OKAZJI !!! ABY ZAINWESTOWAC SWÓJ KAPITAŁ I ZARABIAĆ REALNE PIENIĄDZETO RÓWNIEZ WŁAŚNIE JĄ ZNALAZŁAŚEŚOferuję Państwu 2 domki CAŁOROCZNE ( ogrzewanie gazowe ) ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

950 000 PLN (4 798 zł/m2)

8
2
198 m2
2018
15694315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081007 15694315 Dom- segment, typu bliźniak na sprzedaż 105 m² 5 minut od centrumLokalizacja Kameralne położenie z szybkim dojazdem do centrum* Idealne miejsce dla osób szukających wygody i spokoju Powierzchnia i standard Dom o powierzchni 105 m²* Stan deweloper...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (5 905 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15666102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584661 15666102 Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną infrastrukturę, gwarantującą wygodę codziennego życia : w pobliżu szko...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

6
1
180 m2
1970
15896105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podwójny garaż 5 pokoi duża działka Borowina 27967576 15896105 1 269 000 zł SPRZEDAŻ 170 m2 lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym działka 700 m2 BOROWINA gmina KONSTANCIN - JEZIORNABEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0% PROWIZ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
170 m2
2026
15895243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113 m2 | DOM | WIĄZOWNA 27961055 15895243 SPRZEDAŻ I 1 259 000 I 113,30 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ WIĄZOWNA KOŚCIELNAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCCOferta dotyczy lokalu 1 w budynku 2.Dom o powierzchni ponad 145 m² składa się z dwóch doskonale zaplanowanych kondygnacji, które...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 259 000 PLN (8 683 zł/m2)

5
2
145 m2
2026
15889523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi media miejskie Bobrowiec 27851961 15889523 1 389 000 zł SPRZEDAŻ 170 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOBROWIECKAMERALNA INWESTYCJA !!!WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!!OBA LOKALE DOSTĘPNE !!!Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użyt...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 389 000 PLN (8 171 zł/m2)

6
3
170 m2
2027
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026