• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 322

15201674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12450982 15201674 Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o wielkości 15 arów. Składa się z trzech kondygnacji oraz poddasza. Na pierwsze...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 430 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
-
208 m2
1980
15735002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24849506 15735002 Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki!Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym.Na parterze domu znajduje się cześć dzienna...

Bojanice (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 580 000 PLN (8 681 zł/m2)

6
2
182 m2
2010
15635292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22942070 15635292 Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, Blisko Krakowa NIECODZIENNA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU BIELAŃSKO-TYNIECKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu o unikalnym charakterze, usytuowanego na pię...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 490 000 PLN (8 472 zł/m2)

8
4
530 m2
2000
15857303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27118562 15857303 Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawlikowice w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się na przestronnej, 16-a...

Pawlikowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 280 000 PLN (5 818 zł/m2)

6
-
220 m2
2007
15774781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659496 15774781 Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, Kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m² , położony na pięknej, płaskiej działce o ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 290 000 PLN (8 225 zł/m2)

6
-
400 m2
2004
15882457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, który nie tylko kosztuje… ale też zarabia .. 27664766 15882457 Dom w sercu Kaszub - mieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj Sulęczyno!Ten wyjątkowy dom w Sulęczynie łączy komfort codziennego mieszkania, możliwość wypoczynku oraz potencjał dochodowy.Przestronny dom o powierzchni 522 m² został podzielony na 5 niezależnych...

Sulęczyno (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

1 850 000 PLN (3 544 zł/m2)

12
5
522 m2
1999
15885028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27715625 15885028 Do sprzedania dom z potencjałem w jednej z zielonych dzielnic Jaworzna, przy ul. Sportowej. Oferujemy Państwu budynek mieszkalny, willowy, podpiwniczony, piętrowy z poddaszem pomocniczym. Wybudowany w 1913 roku jako nieruchomość mieszkalna, na dz...

Jaworzno (Stara huta) (Śląskie, gm. Jaworzno)

1 050 000 PLN (4 339 zł/m2)

3
-
242 m2
1913
15844474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z garażem w spokojnej okolicy 26839487 15844474 Dom szeregowy skrajny 151,84 m² 5 pokoi duży ogród 434 m²Straszyn okolice Pruszcz Gdański GdańskNa sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni użytkowej 151,84 m² z garażem oraz pięknie zagospodarowanym ogrodem 434 m²....

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 349 000 PLN (8 934 zł/m2)

5
2
151 m2
2008
15533815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DLA DUŻEJ RODZINY! POD DOM OPIEKI! 20682586 15533815 DUŻY DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM15 min do Żukowa 10 min do Kartuz 35 min do GdańskaŚwietna lokalizacja! Idealne miejsce pod  pensjonat, dom opieki lub dom  dla dużej rodziny!W zasięgu 20  min spacerem dwa jeziora! LOKALIZACJA: Nieruchomo...

Mezowo (Pomorskie, gm. Kartuzy)

899 000 PLN (2 749 zł/m2)

10
3
327 m2
2000
15887792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27794269 15887792 Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Grzędzicach. Powierzchnia całkowita 150m2 użytkowa 115m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 550 m², co zapewnia wygodną przestrzeń do wypoczynku. Dom został zaprojektow...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

749 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2025
15812020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26454397 15812020 Fenomenalna przestrzeń do rozpoczęcia nowej historii. Nie szukaj dalej - to Twój wybór - zapraszam, Sinter House otwiera swoje drzwi.Lokalizacja: Malin, gm. Wisznia MałaSzukasz domu, który nie jest tylko budynkiem, ale prawdziwą przystanią spokoju? M...

Malin (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 999 000 PLN (14 488 zł/m2)

5
2
207 m2
2023
15887785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27794229 15887785 Do sprzedania willa Bojanówka usytuowana w samym centrum Milanówka.Nieruchomość pod opieką konserwatora zabytków co daje możliwość uzyskania dofinansowania na remont. Właściciel wykonał projekt, uzgodnił go z konserwatorem i uzyskał stosowne zgody ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 200 000 PLN (8 800 zł/m2)

8
-
250 m2
1910