• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 325

15863660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254044 15863660 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim przy DK52 (Kraków Bielsko-Biała), tylko 3 km od Andrychowa i 7 km od KętOferuję dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w świetnej lokalizacji przy ul. Kra...

Bulowice (Małopolskie, gm. Kęty)

500 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
2
175 m2
2001
15887590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787680 15887590 Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670 m2 , co stanowi idealną przestrzeń dla osób poszuku...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

1 300 000 PLN (9 420 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15886971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772676 15886971 Dom Jednorodzinny Michelin Włocławek Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 130.44 m² plus 21,3 m ² garaż w bryle , zlokalizowany w Michelinie - Wło...

Włocławek (Michelin) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

1 250 000 PLN (7 022 zł/m2)

4
2
178 m2
2008
15811913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26444290 15811913 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Jeżeli poszukujesz domu : *Dla rodziny *Z dala od miasta w pięknej okolicy *Nie masz chęci na budowę nieruchomości od postaw *Ch...

Adaminowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

640 000 PLN (3 636 zł/m2)

3
-
176 m2
2010
15774778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25657747 15774778 Arkadia Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy dom położony w Brześciu Kujawskim Link do prezentacji nieruchomości DRON: https:www.youtube.comwatch?v=wydVXZ0HCIw Dom jest gotowy do wprowadzenia. Dom wolnostojący...

Brześć Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brześć Kujawski)

1 200 000 PLN (3 550 zł/m2)

4
2
338 m2
2013
15666646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23588829 15666646 Na sprzedaż wyjątkowy dom w Lipnie - 183 m² + działka 877 m² Lokalizacja: Lipno, woj. kujawsko-pomorskie LINK DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI DRON https:youtu.berXoNa4WKAcc Możliwość zamiany na mieszkanie w Lipinie...

Lipno (Lipno) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lipno)

450 000 PLN (2 459 zł/m2)

7
-
183 m2
1970
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15787290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25924049 15787290 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią.Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do sprzedaży dom dr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1950
15561009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom 270 m2. Można zaaranżować 3 apartamenty. 21342228 15561009 Kudowa-Zdrój Nowy dom 270 m² 3 apartamenty Działka 1414 m² Idealny pod inwestycję lub działalnośćNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w Kudowa-Zdrój — nowoczesny, całkowicie odbudowany budynek o powierzchni ok. 270 m², poł...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

7
2
270 m2
2017
15433821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18438913 15433821 34 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w malowniczej lokalizacji Zawiśle ul. Grodzka. To doskonała okazja dla osób poszukujących mieszkania w spo...

Włocławek (Zawiśle) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

410 000 PLN (5 395 zł/m2)

2
-
76 m2
-
15432964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18421960 15432964 Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego gospodarstwa zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Bodzanowo, w gminie Dobre. To doskonała okazja dla osób poszukujących prze...

Bodzanowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobre)

250 000 PLN (687 zł/m2)

3
-
364 m2
-
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971