• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15701495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24219013 15701495 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom do remontu położony w malowniczej miejscowości Orle Gmina Topólka w odległości 38 km od Włocławka około 1 km od jeziora. Link do prezentacji nieruchomości DRON https:youtu.bemXRwxnclELw B...

Orle (Kujawsko-Pomorskie, gm. Topólka)

159 000 PLN (2 695 zł/m2)

2
1
59 m2
1970
15884441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27702913 15884441 Nowoczesny, funkcjonalny, świetna lokalizacja, niskie koszty utrzymania. Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny położony w Sułkowicach, na płaskiej działce o powierzchni 10,4 ara (częściowo ogrodzonej). Nieruchomość została wznies...

Sułkowice (Małopolskie, gm. Sułkowice)

750 000 PLN (13 158 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15589875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21972183 15589875 CENA DO NEGOCJACJI MOZLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE W LEGIONOWIE LUB JABŁONNIE Z DOPŁATĄ. Do sprzedaży duży dom piętrowy idealny dla rodziny z dziećmi w pobliżu stacji PKP ( około 5 minut pie...

Świercze (Mazowieckie, gm. Świercze)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

6
2
150 m2
1987
15363222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16841251 15363222 BEZ PROWIZJI OD KUPUJACEGO, BEZ PODATKU PCC CENA STANU DEWELOPERSKIEGO Budynek Wolnostojący z bardzo dobrym układem pomieszczeń położony w cichym miejscu z dala od głównej ulicy. ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 300 000 PLN (8 075 zł/m2)

5
2
161 m2
2025
15888399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27812853 15888399 HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- brak czynszu- blaszany garaż ok 24m2- funkcjonalny rozkład pomieszczeń- jasne i słoneczne pokoje- dodatkowa sypialnia na poddaszu- taras z ogródkiem ok 120m2- cicha i spokojna okolicaCHARAKTERYSTYKA:Na ...

Nowy Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

885 000 PLN (9 833 zł/m2)

4
1
90 m2
2017
15870953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na las 27449164 15870953 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykły dom, który od pierwszego spojrzenia wyróżnia się swoim wyjątkowym klimatem w połączeniu z zadbanym ogrodem oraz dopracowanym wnętrzem tworzy miejsce idealne do komfortowego życia.LOKALIZACJA:Nier...

Reda (Pomorskie, gm. Reda)

1 399 000 PLN (6 218 zł/m2)

7
2
225 m2
1983
15635232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22939808 15635232 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2, całkowitej 337m2 położony na przepięknej działce o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Poddębie powiat Legionowski. Nieruchomość dla osób ceniących...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 450 000 PLN (4 303 zł/m2)

6
3
337 m2
2000
15888434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814058 15888434 Zostań właścicielem domu w centrum miasta w zacisznej i ustronnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 5,5 arowej, ogrodzonej działce.Dom wybudowany ok. 1950r., rozbudowany i wyremontowany w 1997r..Dom niezwykle oszczędny, posiad...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

579 000 PLN (3 886 zł/m2)

6
1
149 m2
1950
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991
15778052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740239 15778052 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15817800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26577070 15817800 Dom, Kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona na działce 10 arów , w pełnej własnoś...

Kraków (Nowa Huta), RUMIANKOWA

1 697 000 PLN (9 428 zł/m2)

6
2
180 m2
2023
15418913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18105010 15418913 Mieszkanie w domu Brzesko - świetna lokalizacja!!! Zapraszam na prezentacje nietuzinkowej nieruchomości, położonej w Brzesku, 1700 m od węzła komunikacyjnego A4. Lokal mieszkalny został wydzielony z dwóch budynk&oacut...

Brzesko, Czarnowiejska

1 170 000 PLN (5 442 zł/m2)

4
1
215 m2
2020