• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 81

15875709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526012 15875709 Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – idealna inwestycja w Łodzi! Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w dzielnicy Żubardź, na ulicy Kołodziejskiej. Działka o powierzchni 423 m² to do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

670 000 PLN

-
-
422 m2
-
15875507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526120 15875507 Szukasz miejsca, które łączy prestiż, naturę i ogromny potencjał biznesowy? Odkryj nieruchomość przy ul. Rąbieńskiej– w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Złotna. To 800 m2 przestrzeni, która dopasuje się do Twoich wizji.Dlaczego ta oferta to ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

619 000 PLN

-
-
800 m2
-
15818241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26620118 15818241 Gotowiec Inwestycyjny: Grunt pod Senior Living PRS w sercu łódzkiej Retkini (PUM ~2600 m²)1. STRESZCZENIE INWESTYCJIPrzedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 001 m², zlokalizowana w Łodzi przy ul. Falistej (PolesieRetkinia). Dzia...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 000 PLN (1 500 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15535072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20714983 15535072 Oferta inwestycyjna w centralnej części miasta,Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę.3.1. PARAMETRY BUDYNKUObrys budynku: nieregularny wielobok po obrysie działkiszerokość elewacji frontowej 21,12 m (cała szerokość frontu działki)wysokoś...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 590 000 PLN (2 928 zł/m2)

-
-
543 m2
-
15411634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17937114 15411634 Działka znajduje się w terenie z MPZP - Plan nr 149 usługowo jednorodzinna - 1625 PUM i hala gar. UCHWAŁA NR XLIX150821 RADY MIEJSKIEJ W ŁODZI z dnia 20 października 2021 r.Możliwość zabudowy:- lokalnej usługowej,- mieszkaniowej jednorodzinnej w fo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

487 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
3250 m2
-
15875509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526126 15875509 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

561 344 PLN

-
-
3136 m2
-
15875549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526213 15875549 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

281 030 PLN

-
-
1570 m2
-
15875136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525568 15875136 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m², położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi.To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do centrum miasta i bliskość miejskich ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN

-
-
700 m2
-
15431477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18407655 15431477 Sprzedam 6200m - idealna inwestycja! Działka pod stację benzynową i nie tylko. Z pozwoleniami na wszelkie budowy, o ogromnym potencjale. Lokalizacja tej nieruchomości to rzadkość, z niesamowitymi możliwościami rozwoju.Zapraszam państwa do zapoznania ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 900 000 PLN (459 zł/m2)

-
-
6320 m2
-
15136574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 10684128 15136574 ŁÓDŹ - CENTRUM - działka budowlana o pow. 700 m2. Na sprzedaż działka budowlana w samym centrum Łodzi o powierzchni 700 m2.Wymiary 21 x 33,5 m2.Wszystkie media miejskie.Interesująca propozycja dla dewelopera z wyobraźnią.Szybki dostęp do komunikacji...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
700 m2
-
15662223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23495056 15662223 Działka budowlana na Julianowie o powierzchni 6094 m2.Media - woda miejska - na działce            - prąd - na działce            - gaz - w drodze            - kanalizacja - w drodzeWedług projektu architekta można wybudować tam 31 domów w zabudowie ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

6 000 000 PLN (985 zł/m2)

-
-
6094 m2
-
15591177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21998728 15591177 Ulica  Jana i Cecylii- działka budowlana o powierzchni 5000 m2.Dla nieruchomości zostało wydane pozwolenie na budowę trzech dwulokalowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz niezbędnych urządzeń budowlanych.Media - prąd - w drodze            -...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 325 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
5000 m2
-