• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Aleksandrów Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna

Znaleźliśmy 83 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Aleksandrów

14942393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5241112 14942393 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZAW582016Oferujemy malowniczą budowlaną w Siucicach-Kolonii. Powierzchnia 29600 m2. w kształcie trapezu stwarza wiele możliwości zagospodarowania. Jest to teren częściowo zadrzewiony, usytuowany przy asfaltowej drodze. Spoko...

Siucice-Kolonia (Łódzkie, gm. Aleksandrów)

200 000 PLN

-
-
29600 m2
-
15399814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17673565 15399814 Leśna działka blisko rzeki Pilicy. Teren bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miejsce ciche i bardzo spokojne. W najbliższym sąsiedztwie inne nieruchomości leśne oraz zabudowane domami całorocznymi i rekreacyjnymi. INFRASTRUKTURA...

Ostrów (Łódzkie, gm. Aleksandrów)

50 000 PLN

-
-
4600 m2
-
15852199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026042 15852199 Do sprzedaży działka o pow. 5500 m 2. Położona w Aleksandrowie w okolicach ul. Polnej. Jest uchwalony MPZP, przeznaczenie działki oznaczone w planie 3MN Szerokość działki 39 m Długość działki 140 m Własność uregulowana. Pośrednik odpowiedzialny...

Aleksandrów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 688 500 PLN

-
-
5500 m2
-
14647292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 155198 14647292 Działka siedliskowa we wsi Aleksandrów gm. Czosnów 25 km od Warszawy, teren Kampinoskiego Parku Narodowego.W środkowej części siedliska znajdują się zabudowania: dom i budynek gospodarczy do remontu lub wyburzenia.Działka podlega przepisom budowlanym...

Aleksandrów (Mazowieckie, gm. Czosnów)

1 025 000 PLN

-
-
20914 m2
-
15841619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792482 15841619 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ulica Wolności, działka budowlana o powierzchni 3599,9 m2.Media - prąd, woda, gaz w drodze przy działce.Na terenie nieruchomości znajduje się staw i linia napowietrzna.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki w głębi o powierzch...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
3599 m2
-
15790456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25966956 15790456 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej.Media - woda miejska przy działce - prąd w drodze dojazdowejWokół domy jednorodzinne. Niedaleko nowo powstała Biedro...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

300 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15730830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24785383 15730830 NOWY ADAMÓW - działka budowlano - rolna o powierzchni 9056 m2.Media - prąd w drodze            - woda, studnia głębinowa            - szambo            - wodociąg w drodzeNieruchomość znajduje się przy ruchliwej drodze, nieopodal restauracji Czarny S...

Nowy Adamów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

887 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
9056 m2
-
15541482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20856878 15541482 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 7661,6 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są d...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 500 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
7661 m2
-
15505994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20067214 15505994 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 8108,3 m2 . Nieruchomość jest w studium - będzie to teren zabudowy produkcyjnej i magazynowej oraz usługowej.Media - prąd, gaz, światłowód w drodze, kanalizacja na działce.Jedna z niewielu dostępnych działek...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 400 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8108 m2
-
15338663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16207228 15338663 Działka budowlana zalesiona 2194 m2 w Aleksandrowie Łódzkim Do sprzedania działka budowlana 2194 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka znajduje się przy drodze utwardzonej w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Placydows...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

370 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
2194 m2
-
15159735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 11259702 15159735 CIĘŻKÓW-działka rolna o powierzchni 1082 m2 w studium. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1082 m2. W ewidencji gruntów oznaczona jako teren upraw polowych i ogrodniczych.Nieruchomość znajduje się w studium, będzie to obszar zabudowy mieszkaniow...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

100 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
1082 m2
-
14391192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 125677 14391192 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-działka rekreacyjno-leśna z możliwością zabudowy 4271 m2 Oferuję Państwu działkę rekreacyjno-leśną z możliwością zabudowy o pow.4271,8 m2., usytuowaną przy asfaltowej drodze.Położona jest ona przy granicy rezerwatu torfowisko Rąbi...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

355 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
4271 m2
-