• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 36

15872368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491796 15872368 Sprzedam działkę inwestycyjną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow, 10 000 mkw zlokalizowana przy al. 1000-lecia w Białej Podkaskiej. Do działki są gotowe projekty hali, hotelu, restauracji i domu do wykorzystania. Oferta dostępna za pośrednict...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 000 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15872366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491795 15872366 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Ma...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 920 800 PLN (400 zł/m2)

-
-
7302 m2
-
15872380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491794 15872380 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 6440 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHO...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 576 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
6440 m2
-
15850833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27009417 15850833 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka z MPZP: PU przeznaczona na działalność typu sklep, magazyn, produkcja, usługi, warsztat, biura.Biała Podlaska, ul Sidorska.Dostępne wszystkie media.Możliwość wysokiej zabudowy.Jeden właściciel, Księga Wie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 012 500 PLN (270 zł/m2)

-
-
3750 m2
-
15641441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23083543 15641441 Piękna działka z doskonałym dojazdem do Białej Podlaskiej – idealna pod budowę domu!Na sprzedaż duża, zadbana działka o powierzchni 1312 m², położona w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się pola, łąki oraz luźna zabudowa jednorodzinna , co za...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

250 000 PLN (191 zł/m2)

-
-
1312 m2
-
15617952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 22553149 15617952 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej, położona przy ulicy Brzóski.Całość składa się z dwóch działek: 11621 o powierzchni 4260 metrów kwadratowych oraz 11622 o powierzchni 4261 metrów kwadratowych. Działka przeznaczona pod zabudowę tur...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

850 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
8521 m2
-
15570218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21533301 15570218 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej – ul. Sokulska Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12 439 m², zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się okolicy Białej Podlaskiej, w pobliżu torów kolejowych i głównych dróg k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 250 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
12439 m2
-
15187846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12026304 15187846 DZIAŁKA BUDOWLANA 342 m² – ŚCISŁE CENTRUM BIAŁEJ PODLASKIEJ, UL. CICHANa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 342 m², zlokalizowana w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Białej Podlaskiej – przy ulicy Cichej, w samym centrum miasta.✔ KL...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

199 000 PLN (582 zł/m2)

-
-
342 m2
-
15860529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182820 15860529 POTENCJAŁ 1,6 HA SERCE BESKIDU WYSPOWEGOSKOMIELNA BIAŁA GM. LUBIEŃUNIKALNY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W OTOCZENIU NATURYZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego zespołu działek o łącznej powierzchni 16 059 m², położonych w malowniczej ...

Skomielna Biała (Małopolskie, gm. Lubień)

320 000 PLN

-
-
16059 m2
-
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
14869789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 3701493 14869789 Działka przemysłowo-rekreacyjna. Cena do negocjacji Działka o powierzchni 3111m214. Obszar A14ZI,sm (powierzchnia - 4,86 ha)max intensywność zabudowy terenu - 0,3minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 60%1) dla terenu oznaczonego na rys...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

147 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
3111 m2
-
15629868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22839244 15629868 Na sprzedaż działki budowlane w Białej Podlaskiej!Znajdują się one w pobliżu ulicy Terebelskiej, jadąc w kierunku Rakowisk.Istnieje możliwość wybrania działki! Na grafice zostało przedstawione ich przybliżone położenie ze względu na to, że są one na ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

362 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
1069 m2
-