• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Biskupiec-Kolonia Druga Józefa Św.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Św., Józefa, Druga i Biskupiec-Kolonia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15639156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad Czarną 23032364 15639156 Do kupienia działka rolna 1738 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokata...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

347 600 PLN

-
-
1738 m2
-
15639168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka pod budowę domu nad rzeką 23032362 15639168 Do kupienia działka rolna 3.699 m2 z planowanym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, malowniczo położona nad rzeką Czarna, Wołomin.Znakomita propozycja dla osób poszukujących działek z myślą o budowie własnego domu lub inwestycyjnie, jako lokat...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

739 800 PLN

-
-
3699 m2
-
15379082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komercyjna działka w ruchliwej okolicy 17231627 15379082 Do sprzedaży działka usługowo-mieszkaniowa 700m2, przy ul. Bronowskiej, Wawer Las.Obowiązuje MPZP, działka oznaczona jako L7.1UMN.Bardzo dobre położenie, bezpośrednio przy Biedronce i centrum handlowym, w którym mieści się między innymi Pepco, Rossma...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 000 PLN

-
-
700 m2
-
15895310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961820 15895310 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15884495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27704657 15884495 Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150złm2. Działka położona jest w spokojnej miejscowości Sokolniki w gminie Kąty Wrocławskie, spokojna sielska okolica z niską jedno...

Sokolniki (Dolnośląskie, gm. Łagiewniki)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15799898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26198496 15799898 Działki budowlane*dobry dojazd do Warszawy*blisko lasu*natura [ENGLISH DESCRIPTION BELOW} Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1454 m², po...

Kątne (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

94 510 PLN (65 zł/m2)

-
-
1454 m2
-
15498795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19896040 15498795 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Dębe gmina Serock. Znakomicie usytuowany grunt u zbiegu drogi krajowej z drogą wojewódzką jest świetnym terenem o przezn...

Dębe (Mazowieckie, gm. Serock)

3 400 560 PLN (360 zł/m2)

-
-
9446 m2
-
15741122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24965834 15741122 Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę o powierzchni 1197 m2, położoną w w malowniczej miejscowości Miłoszyce (gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski). Największym atutem jest położenie w pobliżu lasu.Działka w drugiej liniii zabudowy.Działk...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

289 000 PLN

-
-
1197 m2
-
15895502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962120 15895502 Działka budowlana na sprzedaż – 1635 m² – z asfaltem i ogrodzeniem mieszanym!Informacje ogólne:Na sprzedaż grunt o powierzchni 1635 m². Parcela ma regularny, płaski kształt, co daje szerokie możliwości zagospodarowania i planowania zabudowy.Układ i o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 750 PLN

-
-
1635 m2
-
15364910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prace Duże ładna dzialka budowlana 16894566 15364910 Działka położona w miejscowości Prace Male (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek autobusowy. Powierzchnia działki 1177 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodaro...

Prace Duże, x

299 000 PLN (254 zł/m2)

-
-
1177 m2
-
15886905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowa z wydanymi warunkami zabudowy 27771234 15886905 DZIAŁKA przy jeziorze TUCHOMSKIM, wydane WARUNKI ZABUDOWYLOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest koło Tuchomia w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 9513 w bliskim sąsiedztwie jeziora Tuchomskiego. To idealna propozy...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

390 000 PLN

-
-
1287 m2
-
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-