• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 53

15745091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048991 15745091 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m² w skład której wchodzi działka nr 130324 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000145573. Nieruchomość o kształcie nieregularnego wielokąta. Ter...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

503 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2355 m2
-
15744867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047190 15744867 Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m² w skład której wchodzi działka 124024 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularne...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

147 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
15744862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047185 15744862 Nieruchomości położone są w północnej części miasta Bytom, w dzielnicy Stroszek, mają kształt nieregularnego wieloboku o wymiarach ograniczających racjonalne zagospodarowanie. Działki nie posiadają ogrodzenia, stanowią fragment zieleńca osi...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 350 PLN (65 zł/m2)

-
-
729 m2
-
15790257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25962700 15790257 OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁKI BYTOM, UL. KOSYNIERÓW (SZOMBIERKI)Powierzchnia: 6 399 m²Cena: 1 900 000 zł nettoNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna niezabudowana, położona w południowej części Bytomia, w dzielnicy Szombierki, przy ul. Kosynieró...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 900 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
6399 m2
-
15233943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13448792 15233943 Jeśli szukasz miejsca na rozpoczęcie budowy swojej firmy produkcyjnej doskonale trafiłeś. Oferta dotyczy sprzedaży działek, które w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego mają tryb produkcyjno-usługowy.Łączna powierzchnia działek wynosi 2...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 500 300 PLN (145 zł/m2)

-
-
24140 m2
-
15889542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27852138 15889542 Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKILokalizacja: Bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 13414 Powierzchnia: 1,9644 haRodzaj nieruchomości: Działka budowlana...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

2 946 600 PLN

-
-
19644 m2
-
15670278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644011 15670278 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

110 000 PLN (367 zł/m2)

-
-
300 m2
-
15527266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20533662 15527266 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m² w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących mieć dostęp do wygód miejskiego życia.Opis Działki:Powierzchnia: 1 673 ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (227 zł/m2)

-
-
1673 m2
-
15670279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644006 15670279 XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

330 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
660 m2
-
15670280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23644012 15670280 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

500 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15862014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27221060 15862014 Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (Górniki)Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m², położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.Nieruchomość objęta jest uchwalonym miejscowym planem zagospodarowania prze...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

429 000 PLN (313 zł/m2)

-
-
1370 m2
-
15599735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22176771 15599735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o przeznaczeniu podstawowym pod usługi (z wyjątkiem usług użyteczności publicznej i hotelarskich), składy i magazyny. To idealne miejsce na realizację inwestycji komercyjnych!Parametry i wskaźniki...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

4 900 000 PLN (230 zł/m2)

-
-
21340 m2
-