• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Częstochowa Solna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Solna

Znaleźliśmy 81 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Częstochowa

15534482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20698521 15534482 Na sprzedaż działki budowlane o łacznej powierzchni 2772 m2 i szerokości 40 m, znakomicie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka w spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się nowe apartamentowce oraz segmenty, co czyni to miejsce idealnym zarów...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 550 000 PLN (559 zł/m2)

-
-
2772 m2
-
15466721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19195541 15466721 Działka budowlana w dzielnicy Gnaszyn. Spokojne miejsce.Dojazd drogą utwardzoną. Ogrodzona . Zagospodarowana. Zarybiony staw.Mozliwość wykorzystania dla celów zabudowy jednorodzinnej lub rekreacyjnej. Możliwość wykorzystania komercyjnego ( komis samo...

Częstochowa (Gnaszyn) (Śląskie, gm. Częstochowa)

330 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
3553 m2
-
15407803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17862829 15407803 Piękna dzialka budowlano-inwestycyjna położona w Czestochowie Lisiniec.Jest to jedna z nielicznych już niezabudowanych działek na glównej drodze do Jasnej Gory.Istnieje możliwość podzielenia tej dzialki na na trzy dzialki budowlane.Na sasiedniej d...

Częstochowa (Okol. jasnej góry) (Śląskie, gm. Częstochowa)

720 000 PLN (278 zł/m2)

-
-
2589 m2
-
15382694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17311220 15382694 Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 MNU zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica . Woda i prąd w ulicy w odległości ok 50 m od działki. Gaz w ulicy przy...

Częstochowa (Kawodrza) (Śląskie, gm. Częstochowa)

160 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
975 m2
-
15704495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z MPZP 24265908 15704495 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 12 236 m², położoną w strategicznej lokalizacji w Częstochowie - przy ulicy Solnej, z bardzo dobrym dojazdem oraz bliskim dostępem do DK1. Teren idealny pod różnorodne projekty inwestycyjne, kome...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

800 000 PLN

-
-
12236 m2
-
15790236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25960969 15790236 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, znajdująca się w Częstochowie przy ul. Korkowej, dzielnica Błeszno, obręb Brzeziny Wielkie (woj. śląskie). Przedm...

Częstochowa (Brzeziny wielkie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

915 000 PLN

-
-
6766 m2
-
15789559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na Wyczerpach 25945263 15789559 Działka budowlana w pięknej okolicy - ul. Ugody - Wyczerpy.Media w drodze. Warunki Zabudowy.Przystanek autobusu nr 14 tylko 450m.Ogród na stronę zachodnią, idealna pod budowę małego domu jednorodzinnego dla osób, którym podoba się życie blisko natury...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

150 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14348196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16470 14348196 Do sprzedaży działka położona w dzielnicy Wielki Bór, pomiędzy ulicami Tatrzańską i Koniecpolską, dostep do działki z dwóch stron, działka ma szerokość od strony wschodniej ok. 42 m, a od strony zachodniej 25, dająca możliwość zabudowy dla klienta in...

Częstochowa (Wielki bór) (Śląskie, gm. Częstochowa)

734 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
11289 m2
-
15085338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9279888 15085338 Do sprzedaży teren budowlany położony w dzielnicy Wyczerpy -Aniołów przy ul Tatarkiewicza, III linii zabudowy , składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 4913mkw szer 45m . Dla każdej z działek zostały wydane warunki na zabudowę mies...

Częstochowa (Wyczerpy- aniołów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

480 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
4913 m2
-
13824412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2128551 13824412 Teren o powierzchni prawie 1,5 ha i szerokości 110 m, zlokalizowany przy drodze asfaltowej, z bezposrednim zjazdem z drogi. Woda ,kanalizacja, prąd, gaz w ulicy. Działka o wielu mozliwosciach- może być przeznaczona pod obiekt na działalnośc komercyjn...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
14536 m2
-
15866530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320838 15866530 Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 MNU zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica . Woda i prąd w ulicy w odległości ok 50 m od działki. Gaz w ulicy przy...

Częstochowa (Kawodrza) (Śląskie, gm. Częstochowa)

160 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
975 m2
-
15866571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320832 15866571 Szukasz dużej działki pod budowę dom wraz z zabudową gospodarczą Zapraszamy!Mam do zaoferowania działkę pow. 7279m2 w Częstochowie na pograniczu dzielnic Liszka Dolna i Dźbów Parametry działki:• dostęp do drogi publicznej: ul. Nieduża ,• brak planu...

Częstochowa (Liszka dolna) (Śląskie, gm. Częstochowa)

205 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
7279 m2
-