• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Dręszew Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Dręszew

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15870270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka budowlana 0,5h od Warszawy 27424431 15870270 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m², zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od granicy Warszawy (z PowsinaWilanowa). Nieruchomość jest objęta Miejscowym Pl...

Potycz (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

208 480 PLN

-
-
1303 m2
-
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15865410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27299654 15865410 Sprzedaż nieruchomości położonych w Libiążu przy ul. Paprociej o łącznej powierzchni 165592 m2, w skład których wchodzą: prawo użytkowania wieczystego działek numer: 121416, 121434, 121428, 121431, 121435, 121432, 121436, 121437, 121438, 12...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

7 290 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
165592 m2
-
15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-
15802245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26259423 15802245 Sprzedaż nieruchomości położonej w Suszcu w rejonie ul. Piaskowej, o łącznej powierzchni 2607 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1P000829152 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Pszczynie, w skład której wchodzą: prawo użytkowania wieczystego...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

140 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2607 m2
-
15745095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048997 15745095 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m² w skład której wchodzi działka nr 131450 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000046959. Nieruchomości niezabudowana o kszt...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
4728 m2
-
15744866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25047189 15744866 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m² w skład której wchodzi działka 123924 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000144211. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wiel...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

144 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1199 m2
-