• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Góra Kalwaria

Znalezionych ofert: 22

15885088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717118 15885088 Marzysz o miejscu, gdzie Twoja rodzina znajdzie spokój, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa działka w Baniocha to idealna propozycja dla tych, którzy pragną zbudować swój wymarzony dom jednorodzinny, tworząc azyl z dala od miejskiego zgiełku, ...

Góra Kalwaria (Baniocha) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

570 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
1785 m2
-
15595516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22077395 15595516 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, zapewniając swoim przyszłym mieszkańcom komfort oraz bl...

Góra Kalwaria (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

459 900 PLN (144 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15863293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242315 15863293 Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę domu jednorodzinnego, w miejscu gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem, bliskością lasu, a jednocześnie świetnym dojazdem do Warszawy (stacja PKP Czachówek Południowy w odległości 1 km...

Góra Kalwaria (Czachówek) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

230 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
1118 m2
-
15819231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26597275 15819231 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAgencjom nieruchomości dziękuję, ale zapraszam z klientami.Działka nr 7021, budowlano-usługowa położna bezpośrednio przy drodze asfaltowej (ul. Wolska), w centrum wsi Dobiesz.Media dostępne w drodze: woda,...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

429 000 PLN (287 zł/m2)

-
-
1497 m2
-
15819230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26596176 15819230 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAgencjom nieruchomości dziękuję, ale zapraszam z klientami.Działka nr 7022, budowlano-usługowa położna bezpośrednio przy drodze asfaltowej (ul. Wolska), w centrum wsi Dobiesz.Media dostępne w drodze: woda,...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

339 000 PLN (288 zł/m2)

-
-
1177 m2
-
15762743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25411198 15762743 Działka budowlana w otulinie lasu.Czersk – Twoje miejsce na ziemi!Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka to doskonała propozycja dla Ciebie!Położona w malowniczej okolicy Czerska, historyc...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

260 000 PLN

-
-
1192 m2
-
15579708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21750183 15579708 Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna).Działka położona przy lokalnejwewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.Prąd, ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

299 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1020 m2
-
11937895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51833 11937895 ! JEDYNA TAKA DZIAŁKA W OKOLICY !!!Działka zlokalizowana w miejscowości Tomice w bliskim sąsiedztwie firmy Fackelmann. Nieruchomość o powierzchni 3698m2 (55x67) z dostępem do wszystkich mediów miejskich, objęta miejscowym planem zagospodarowania, któ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

555 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3698 m2
-
15606805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22347976 15606805 Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria bezpośrednio przy ulicy Norberta Adamowicza po obydwu jej stronach.Szerokość działek na całej ich długości to 47m, i w sumie składa się z trzech działek:-8525m2 (47x190) w MPZP (oznaczenie 1PS) ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 300 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
19730 m2
-
14548381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51933 14548381 DZIAŁKA W MIEŚCIE, POD SIEDZIBĘ FIRMY, SKŁAD, MAGAZYN itp.Wszystkie media: prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz.Działka całkowicie ogrodzona, powierzchnia 9234 m2, dojazd drogą asfaltową.Brak planu zagospodarowania przestrzennego.Dla nieruchomości wy...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 031 480 PLN (220 zł/m2)

-
-
9234 m2
-