• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Kąty Spacerowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spacerowa

Znaleźliśmy 32 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Kąty

15847857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26923848 15847857 Pięknie położona przy lesie działka o powierzchni 5328 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na duży dom jednorodzinny. Na części działki piękny las ze starodrzewiem sosnowym. Możliwość podłączenia prądu, wody, kanalizacji i gazu. Działka przylega do Choj...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

850 000 PLN

-
-
5328 m2
-
15073129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 8913137 15073129 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Kąty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15344086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16344308 15344086 Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Kąty o powierzchni 4,01 ha , nr działki 105 W planie zagospodarowania tereny oznaczome 28MNU - zabudowa jednorodzinna , bliżniacza i szeregowa z usługami nieuciążliwymi. Działka w całości do ...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

6 000 000 PLN

-
-
40131 m2
-
6203584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255056 6203584 działka o wymiarach 24-52media-woda,prąd,gaz ok.70m od działkiTreść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi of...

Kąty (Kąty) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

405 000 PLN

-
-
1303 m2
-
13565340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51876 13565340 Działka budowlana położona ok. 15 km na południe od granic Warszawy, ok. 400 m od ulicy Puławskiej.Zgodnie z planem (Uchwała Rady Gminy Góra Kalwaria 147XIII2007 z 28.11.2007, symbol 8 MnU ) obowiązuje zabudowa wolnostojąca, bliżniacza oraz usługi ni...

Kąty (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

415 000 PLN (312 zł/m2)

-
-
1330 m2
-
11882754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81384 11882754 Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 19800 mkw. położona przy ulicy asfaltowej, wszystkie media miejskie przy działce. Wym. działki ok 105x185m.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana ...

Góra Kalwaria (Kąty) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 277 000 PLN

-
-
19800 m2
-
15885291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27722335 15885291 Piękna działka budowlana 1340 mkw. w spokojnej okolicy wśród pól miejscowości Sadowice, tuż przy parku Dolina Bystrzycy.27x47 metrów na planie prostokąta, pierwsza działka przy drodze, która w obecnej chwili jest polna, ale utwardzona, ze względu na ...

Sadowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

379 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
1340 m2
-
15724984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24666357 15724984 Działka budowlana 2104 m², z MPZP oraz projektem domu w ZachowicachAtrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy blisko Wrocławia, z widokiem na Ślężę. W cenie gotowy indywidualny projekt domu, mapa do celów projektowych oraz opinia geote...

Zachowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

375 000 PLN

-
-
2104 m2
-
15832960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26774555 15832960 Na sprzedaż 4 działki budowlane we wsi Wojtkowice w gminie Kąty Wrocławskie. Cena za metr kwadratowy to 260 zł.Nr działek oferowanych na sprzedaż:213 - pow. 990 mkw.214 - pow. 1000 mkw.215 - pow. 976 mkw.216 - pow. 1239 mkw.Spokojna, piękna miejscowo...

Wojtkowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

312 000 PLN (252 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15556739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21153072 15556739 Sprzedaż działki rolnej idealna lokata kapitału! Cena: 5 890 000 PLN. Powierzchnia: 58 900 m² (100 PLNm²). Dopuszcza się zakup pojedyńczych działek, które wchodzą w skład nieruchomości: działka nr 714,  działka 713,  działka nr 84,  działka nr 822. ...

Wszemiłowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

5 300 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
58900 m2
-
15316709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15616410 15316709 Pięknie położona działka w pobliżu Doliny Bystrzycy - Sośnica Kąty Wrocławskie Oferta dla inwestora - działka pod budowę 4 domów (w tym 2 bliźniaki) w Sośnicy koło Kątów Wrocławskich o powierzchni 3093m2.Sośnica leży tuż przy Parku Krajobrazowym Dol...

Sośnica (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

728 500 PLN (236 zł/m2)

-
-
3093 m2
-
15867832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w pierwszej Zalewu Wiślanego 27352764 15867832 Na sprzedaż działka budowlana w województwie pomorskim w powiecie nowodworskim w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej.Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w centrum Kątów Rybackich przy ul. Rybackiej. Super lok...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 590 000 PLN

-
-
1701 m2
-