• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Kamień

Znalezionych ofert: 64

15797211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140131 15797211 Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny obejmujący 5,3833 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, pre...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 777 777 PLN (219 zł/m2)

-
-
53859 m2
-
15797296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140133 15797296 Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 776 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w trzeciej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

301 500 PLN (389 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15797293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140132 15797293 Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 626 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w t...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

243 000 PLN (388 zł/m2)

-
-
626 m2
-
15812476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna 26523524 15812476 Działka inwestycyjna na Pojezierzu Kaszubskim - 1818 m² 300 m od jeziora gmina Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1818 m², położona w wyjątkowej lokalizacji na Pojezierzu Kaszubskim, w gminie Szemud, zaledwie 300 metrów od Jeziora...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

420 000 PLN

-
-
1818 m2
-
15886457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758106 15886457 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

277 640 PLN

-
-
1262 m2
-
15886458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758103 15886458 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

351 560 PLN

-
-
1598 m2
-
15646248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23215490 15646248 Do sprzedaży działka budowlana w gminie Szemud, w Kamieniu przy ul. Herkulesa : dz 4015 powierzchni 1078m2 lub działka 4016 o powierzchni 1015m2 Od strony północnej w odległości ok. 3.5 km przebiega autostrada GdyniaSzczecin; natomiast od strony...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

172 480 PLN

-
-
1078 m2
-
15469965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19270580 15469965 Kompleks działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Sąsiedztwo nowych domów, wydano warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinnych, 1 km od centrum ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

136 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
680 m2
-
15466899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19199602 15466899 Działka o powierzchni 676 m2 w kompleksie działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Zaopatrzenie w energie elektryczną przy działce. Symbol użytku RII...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

135 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
676 m2
-
15748138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105548 15748138 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1740 m2, zlokalizowana w kompleksie działek wzdłuż drogi krajowej w Kamieniu Pomorskim.Działka ma foremny kształt prostokąta. Dojazd częściowo urządzoną drogą wewnętrzną. W drodze znajdują się sieci energetyczne i...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

226 070 PLN (130 zł/m2)

-
-
1739 m2
-
15877161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562542 15877161 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

251 240 PLN

-
-
1142 m2
-
15490752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19753381 15490752 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

280 000 PLN

-
-
1400 m2
-