• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 30

15863437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248691 15863437 Nieruchomości położone w Katowicach w rejonie ul. Mysłowickiej, o łącznej powierzchni 59622 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 21459, 21559, 23659, 23959, 26659 zapisane w księgach wieczystych nr KA1K001373097, KA1K001373080 pro...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 706 700 PLN (62 zł/m2)

-
-
59622 m2
-
15863445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248689 15863445 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 130747 o powierzchni 1083 m² , położonej w Katowicach w rejonie ul. T. Boya Żeleńskiego, zapisanej w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd ...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

145 300 PLN (134 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15863430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248687 15863430 Nieruchomości położone w Katowicach przy ulicy Mysłowickiej w skład w których wchodzą działki gruntu 92655, 92555, 92855, zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516. Nieruchomość położona na terenie likwidowanej KWK „Wi...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

194 100 PLN (24 zł/m2)

-
-
8072 m2
-
15863442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248685 15863442 Nieruchomości położone w Katowicach na terenie likwidowanej KWK Wieczorek w rejonie dzielnicy Giszowiec o łącznej powierzchni 8923 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 275155, 414055, 413155 zapisane w księgach wieczystych KA1K00053...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 000 000 PLN (336 zł/m2)

-
-
8923 m2
-
15863427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248684 15863427 Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m², w skład których wchodzą działki nr 12152, 12651, 15151, 15251, 8574, 8674, 12953, 13153, 108955 zapisane w księdze wieczystej KA1K000469500. N...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

3 009 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
44411 m2
-
15863439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248682 15863439 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego, o łącznej powierzchni 06098 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 120347, 81554, zapisane w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Katowi...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

2 975 400 PLN (488 zł/m2)

-
-
6098 m2
-
15891124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27887918 15891124 OKAZJA!!! 2 Piękne duże działki budowlane w Katowicach Podlesiu KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane na południu Katowic na granicy Podlesia i Zarzecza przy ul. Ka...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

495 924 PLN

-
-
858 m2
-
15889505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27851970 15889505 Działka budowlana w zielonej części Katowic – Murcki, ul. Solskiego 13AJeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 548 m² (nr ew. 31413), położona w dzi...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

390 000 PLN

-
-
548 m2
-
15814659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603633 15814659 Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego z możliwością rozbudowy lub innej aranżacji - lokalizacji...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 000 PLN

-
-
1723 m2
-
15746773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25087474 15746773 Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy położona w spokojnej, zielonej okolicy - Katowice - Ligota, u zbiegu ulic Żołnierskiej i Armii Krajowej Powierzchnia: 728 m² Wymiary: 21x28x22x11 Kształt: niere...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

508 800 PLN

-
-
728 m2
-
15857173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27115994 15857173 PODANA CENA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU KC, ZOSTAŁA ZAMIESZCZONA JEDYNIE NA POTRZEBY TECHNICZNE SERWISÓW SPRZEDAżY Uniwersytet Śląski w Katowicach 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza negocjacje na sprzedaż nieruchomości...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

100 000 PLN

-
-
54507 m2
-
15869149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402370 15869149 Kompleks działek z prawomocnym PNB - projekt budynku biurowo-usługowego Katowice - ul. Bocheńskiego (druga linia zabudowy za Salonem Samochodowym BMW GAZDA GROUP obok nowobudowane centrum diagnostyczne VOXEL). Pozwolenie na budowę dotyczy sześcioko...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

7 500 000 PLN (962 zł/m2)

-
-
7800 m2
-