• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Miękinia

Znalezionych ofert: 10

15508057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 10 ar budowlana przy ścianie lasu! 20112003 15508057 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka ☎ 570 097 070                          OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od  Wrocławia. Znakomite połączenie  lokalizacji, ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

399 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15510259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MPZP/1222 m2/ rezerwacja! 20121870 15510259 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka☎ 570 097 070rezerwacja!                                        OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od Wrocławia. Znakomite poł...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

410 000 PLN

-
-
1222 m2
-
15580907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21779893 15580907 OFERTA INWESTYCYJA - DOSKONAŁA DLA MAŁEGO DEWELOPERAATRAKCYJNA CENA!Grunt z możliwością podziału (jest projekt) na cztery mniejsze działki, na których można by wznieść (łącznie) do 16 domów w zabudowie szeregowej.W cenie gruntu jest już ujęty udział ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 500 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
4706 m2
-
15839195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka MPZP/media/Rezerwacja 26747412 15839195 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka 570 097 070rezerwacja                     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM W BIURZE!Do sprzedania działka budowlana o pow. 1022 m2 w Miękini na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka narożna,  w kształcie prost...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

425 000 PLN

-
-
1022 m2
-
15881249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27626379 15881249 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy z...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15879274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27612120 15879274 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15882046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27655641 15882046 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1300m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy z...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

420 000 PLN (323 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15778813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25759014 15778813 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2024 r. sygn. akt KR1SGUp1...

Miękinia (Wilkszyn) (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

360 900 PLN (172 zł/m2)

-
-
2093 m2
-
15746184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 10 ar/mpzp/media/blisko lasu 25071229 15746184 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka 570 097 070                     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM W BIURZE!Do sprzedania działka budowlana o pow. 1022 m2 w Miękini na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka narożna,  w kształcie prostokąta o wy...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

429 000 PLN

-
-
1022 m2
-
5570278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77433 5570278 Pięknie położona, dzialka budowlana nieopodal Miękini . Prąd przy działce. Dojazd drogą utwardzoną. Bardzo dobre połączenie z Wroclawiem. W MPZP oznaczona 45MN, dla terenó oznaczonych symbolami od 44MN do 51MN ustala się: 1) przeznaczenie pod...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

420 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1500 m2
-