• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Nidek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Nidek

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15872146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27486000 15872146 Przedstawiam wyjątkową ofertę dla inwestorów, deweloperów oraz przedsiębiorców z wizją. Przedmiotem sprzedaży jest rozległy teren o powierzchni aż 9 448 m2, zlokalizowany w strategicznym punkcie Ostrołęki, przy ulicy Kolejowej. Ze względu na swoje mi...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 990 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
9448 m2
-
15872144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27485999 15872144 Na sprzedaż dwie działki rolne, każda o powierzchni 1,06 ha, położone w miejscowości Kolonia Poczesna przy ul. Spadowej, w gminie Poczesna (woj. śląskie). Nieruchomości mają kształt trapezu o wymiarach około 50 x 110 m, co daje szerokie możliwości za...

Kolonia Poczesna (Śląskie, gm. Poczesna)

200 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
10600 m2
-
15803211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26288797 15803211 Oferta sprzedaży działki z domem Magdalenka, (3119 m²),Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 3119 m², położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Magdalenka. Działka charakteryzuje się doskonałą lokalizacją, otoczeniem lasów ...

Magdalenka (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 999 000 PLN (962 zł/m2)

-
-
3119 m2
-
15775392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25669230 15775392 Działka 2736,7 m2 z czego 1760 m2 budowlanej reszta piękny las w miejscowości Ruda Bugaj gmina Aleksandrów Łódzki.Media :- prąd w działce- woda w drodzeNieruchomość znajduje się przy utwardzonej drodze gminnej.Miejsce jest wyjątkowo malowniczo położe...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

315 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
2736 m2
-
15721748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24606658 15721748 Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum morza oddalonego zaledwie o kilka minut drogi. Słońce powoli wschodzi nad pobliską rzeką Regą, a Ty wiesz, że to miejsce należy do Ciebie.Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1595 m², poło...

Gąbin (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

110 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
1595 m2
-
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15411790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940813 15411790 Na sprzedaż częściowo zabudowana działka o powierzchni 16 348m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy trasie S7. Dzięki połączeniu trasy S7 z Warszawą bardzo łatwy i szybki dojazd do stolicy. Nieruchomość znajduje się w połowie drogi pomiędzy Warszawą i R...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
16348 m2
-
15890591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 229 m2 |Karwieńskie Błoto| Blisko morza 27882524 15890591 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż udział w działce - Karwieńskie Błoto. Udział wynosi 229 m2 w działce o łącznej powierzchni 7305 m2, położonej w spokoj...

Karwieńskie Błoto Drugie (Pomorskie, gm. Krokowa)

100 000 PLN

-
-
229 m2
-
15890599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27882520 15890599 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Do sprzedania prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4493 mkw, zlokalizowanej na Mokotowie w Warszawie. Nieruchomość zabudowana budynkiem przemysłowym wybud...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 580 000 PLN

-
-
4493 m2
-
15890207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27875794 15890207 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1502 m2 w Mościskach koło Grodziska Maz.Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 27 m x ok 55 m.Na działce skrzynka z prądem i ...

Mościska (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

545 000 PLN

-
-
1502 m2
-
15889742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27860864 15889742 Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1634 m², położona w spokojnej miejscowości Rzakta. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta, z wymiarami około 40 x 39 x 40 m, co daje wiele możliwości zagospodarowania terenu.Działka jest częśc...